30 C
Kopychyntsi
сьогодні 30.05.2024
Архів новин 2006-2018СуспільствоНікнейми, або так мене звати!

Нікнейми, або так мене звати!

-

Про нікнейми, вже не новий спосіб виразити свою оригінальність у свесвітній мережі, писано переписано. Для підтримування порядку на форумах вигадали цілі неписані закони і правила користування ніком, які для поважаючого себе юзера є конституцією в мініатюрі. Коли мова заходить про інтернет і закони у «вовків», які зуби з’їли до клавіатури, з’являється посмішка.

 

Так, інтернет ― це вільний від законів простір, по крайній мірі в Україні, така собі Запорожська Січ. А знаєте які в козаків були ніки… Це вже тема окремої статті. Так от нік в інтернеті ― це обличчя користувача. Без перебільшень. Ну можна ще закинути фотку чи цікавий анімаційний аватар, але ім’я все-таки на першому місці.

Давайте перейдемо до більш детальної діагностики ніків.
Нікнейми вигадуються для
Форумів, ICQ та чатів
Електронної пошти
Онлайн ігор
Свій варіант)

На форуми та чати припадає найбільше цікавих ніків. Переважна більшість написана латинськими літерами. Це зручно для міжнародних форумів, адже англійську знають у всіх кінцях-кінців. Вийнятки оригінальності становлять всім відомі: masha, dasha, kicya, Alex. Коментувати їх не буду. Серед креативних і цікавих на нашому сайті можна відначити такі: Shtyk, Reduska, kovbasyurnyk, Vitamin, Grab4uk, Picasso. Кирилицею ніків менше, але вони дуже вдалі і веселі: Сміх для всіх, Нехай завжди світить сонце, Бамбуча.

Для геймерів нік це святе. Треба вміти перемагати не тільки ділом, але й словом. На першому місці серед ніків звичайно ж Diablo. Це культ. Є звичайно і killer, і murder і Eminem теж є.

Для електоронної пошти фантазію підключають не часто. Це може бути або улюблений нік на форумі, або прізвише, ім’я, по-батькові.
Свій варіант ― це типу admin. Це президент сайту чи форуму. Його всі поважають і люблять. Він безжальний борець із флудом. Така вже в нього робота).

Псевдоніми або ніки це перший крок до початку нового життя в «сітях» нету. Нік може лякати, може розсмішити, може сказати про людину більше, ніж те, що написано нею в постах. Люди, яким важко знайти себе в нашому цивілізованому і надзвичайно жорстокому світі знаходять єдину відраду в інтернеті. Тут кожен «сам собі режисер» і «создатель». Такі люди приділяють ніку особливу увагу.
Завжди є люди, яким по-фігу. Вони придумують нік за 5 хв. І в будь-який час змінять його, коли «прийде час». Інколи люди крім своїх справжніх імен, роблять ніком кликухи, які придумали їм в дворі чи в школі. За таким ніком дуже легко знайти старих знайомих в павутині. Просто забиваєш в пошук. Можуть бути і збіги, але вони не дуже вірогідні і часті.

Ось як коментують свої нікнейми користувачі сайту міста Копичинці.

KYS Мій нікнейм – це ініціали. Моє ім’я, прізвище і по-батькові,але на англійській мові. Все просто!

Sasha Smith
Miy nickname ya pidibrav dovoli prosto. Oleksandr – v narodi skoro4eno Sasha i prizvushe Smetankin, a tak yak projuvayu v Ameruci, to Smith – dyje poshurene prizvushe v Ameruci. Os’ i vuhodut’ Sasha Smith.

Dark Angel
Щодо мого ніку: Dark Angel – Темний Янгол.
Пояснення: Я не знаю чому саме такий нік. Можливо, можливо, можливо через характер, інтереси, в деякій мірі через музику…але це тільки можливо. А втім..незнаю…так мені подобається.

Polaris
мій нік Polaris – з латині назва Полярної зорі.

terry_usa
Все дуже просто! Оригінальне ім"я – Тарас. Але коли спілкуєшся з поляками по роботі (а їх в Штатах мільйони) і називаєш своє нормальне ім"я, вони починають дивуватись, бо на польській мові taras значить балкон, веранда, площадка перед хатою. Тому і став для всіх Terry, як друге ім"я. А так як в Штатах знаходжусь, то нік вийшов таким terry_usa. А через довге волосся ще пристало до мене прізвисько Terryshnaucer. Шнауцер – ряд порід німецьких мисливських собак, які мають специфічну (але не довгу!!!) шерсть, але ж Вітус цього не знає (його авторство), але так і приклеїлось! terry_usa

cruiz
Чесно кажучи я навіть не знаю чому саме придумав такий нік – cruiz. Просто якось спало на голову. просто три перших букви ніку – це три перших букви моєї фамілії. І ще я мрію поїхати на кругосвітній круїз. От і все.
P.S. Бажаю сайту kopychyntsi.com.ua розвиватися і більше ніколи не залізати в борги . Тому-що щастя не в грошах, а їх кількості.

bigfan
Логін я вибирав недовго. В один час потрібно було придумати щось оригінальне і одночасно підходяще. Приставка "fan" виражає моє захоплення музикою, особливо українською, спортом, туризмом, фотографією, одним словом дуже люблю активний спосіб життя і від цього просто фанатію. А "big" підтверджує, що це захоплення є досить значне, і часом приходиться добре попотіти і потріпати нерви, щоб відстояти свої пріоритети.

попередня статтяПотравили друзів людини
наступна статтяШукаю роботу
Тарас Пасимокhttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Копичинецьку громаду об‘є...

Ми знаходимось у потенційно екологічній зоні, подалі від промислових гігантів. Однак, наша громада потопає у стихійному смітті, яким ми дихаємо та п'...

В Копичинцях відбувся фут...

24-го серпня у суботу відбувся футбольний турнір “Кубок Громади”. Участь взяли шість команд. Переможці – команда “Надія 1999”, друге місце “Кутець”, ...

«Запобігти. Врятувати. До...

Починаючи з 2004 року, Державною службою України з надзвичайних ситуацій проводиться громадська акція “Запобігти. Врятувати. Допомогти”, головним зав...