30 C
Kopychyntsi
сьогодні 13.07.2024
Архів новин 2006-2018СуспільствоПродам ялинку. Браконьєр

Продам ялинку. Браконьєр

-

До Нового року залишається ще більше тижня, а місцеві „ялинкові браконьєри” вже продають новорічні деревця. Повний МАЗ із зеленими красунями розбив торгову точку прямо перед універмагом. Продавці, дядечки років за 40, бігають навколо ялинок, обслуговуючи звеселілих покупців. Не зрозуміло, звідки такий щасливий вираз обличчя і в одних та в інших, адже вони стали учасниками злочину проти надбання природи. Зі слів продавця, новорічні красуні коштують від 20 грн. і більше.

Такий ажіотаж навколо ялинок можна обґрунтувати так. Велика собівартість пластмасової продукції не є прийнятною для пересічного покупця. Тому, останні і купують живі деревця. 20 грн. – це, що не кажи, та не 100! Але тут варто додати і ще один вагомий факт: при виборі ялинки велику роль відіграє і свідомість людини. Так як вона у нас знаходиться на низькому рівні, то результат очевидний. Як на мене, було б доцільніше знехтувати радянізованим святом, та й взагалі обійтися без зеленої прикраси.

Масова передноворічна вирубка ялинок тягнеться ще з часів радянського союзу. Так і тоді, у центрі міста розташовувалось декілька машин із зеленою продукцію. Щоправда, в той час покупців було набагато більше.
А тим часом в сучасних Копичинцях жінки та чоловіки спокійно тягнуть за собою ялинки. З боку „еколоХів”(вибачте за перифраз, але інакше районних екологів не назвешJ) рішучих дій не видно. Як і збоку інших державних структур. Не є винятком той факт, що й вони є учасниками масових злодіянь проти природи. Будемо надіятись на силу влади: можливо, їм знову щось стукне у голову, і вони скасують святкування Нового року. Тоді не доведеться нищити тисячі дерев.
Ситуацію може врятувати кожен. Тільки потрібне велике бажання, створення масових демонстрацій проти вирубки дерев тощо. А головне, не купувати живих ялинок. Тоді затяті браконьєри перестануть чинити свої нехитрі злодіяння.
попередня стаття
наступна стаття
Тарас Демчук
Тарас Демчукhttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Копичинецька ОТГ через 10...

Найвища точка громади сягає 400 метрів. Найнижча - 280 метрів.

ЗУСТРІЧ З ОСТАПОМ ДРОЗДОВ...

Сьогодні відбулась зустріч - діалог із Остапом Дроздовим у Копичинецькій бібліотеці для дорослих. Говорили не про прості буденні речі, а про самоіден...

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК...

Щорічно, 30 вересня, відзначається Всеукраїнський день бібліотек.Бібліотека – це справжня скарбниця, яка зберігає пам'ять і мудрість народу. В Ук...