30 C
Kopychyntsi
сьогодні 20.04.2024
Архів новин 2006-2018СуспільствоПродам ялинку. Браконьєр

Продам ялинку. Браконьєр

-

До Нового року залишається ще більше тижня, а місцеві „ялинкові браконьєри” вже продають новорічні деревця. Повний МАЗ із зеленими красунями розбив торгову точку прямо перед універмагом. Продавці, дядечки років за 40, бігають навколо ялинок, обслуговуючи звеселілих покупців. Не зрозуміло, звідки такий щасливий вираз обличчя і в одних та в інших, адже вони стали учасниками злочину проти надбання природи. Зі слів продавця, новорічні красуні коштують від 20 грн. і більше.

Такий ажіотаж навколо ялинок можна обґрунтувати так. Велика собівартість пластмасової продукції не є прийнятною для пересічного покупця. Тому, останні і купують живі деревця. 20 грн. – це, що не кажи, та не 100! Але тут варто додати і ще один вагомий факт: при виборі ялинки велику роль відіграє і свідомість людини. Так як вона у нас знаходиться на низькому рівні, то результат очевидний. Як на мене, було б доцільніше знехтувати радянізованим святом, та й взагалі обійтися без зеленої прикраси.

Масова передноворічна вирубка ялинок тягнеться ще з часів радянського союзу. Так і тоді, у центрі міста розташовувалось декілька машин із зеленою продукцію. Щоправда, в той час покупців було набагато більше.
А тим часом в сучасних Копичинцях жінки та чоловіки спокійно тягнуть за собою ялинки. З боку „еколоХів”(вибачте за перифраз, але інакше районних екологів не назвешJ) рішучих дій не видно. Як і збоку інших державних структур. Не є винятком той факт, що й вони є учасниками масових злодіянь проти природи. Будемо надіятись на силу влади: можливо, їм знову щось стукне у голову, і вони скасують святкування Нового року. Тоді не доведеться нищити тисячі дерев.
Ситуацію може врятувати кожен. Тільки потрібне велике бажання, створення масових демонстрацій проти вирубки дерев тощо. А головне, не купувати живих ялинок. Тоді затяті браконьєри перестануть чинити свої нехитрі злодіяння.
попередня статтяНовий рік добирається до нас
наступна статтяДе взяти гірлянди?
Тарас Демчукhttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Осінній вечір в Копичинця...

Вашій увазі відео з осінніх Копичинець, відзняте місцевими хлопцями з True Sight Project.https://www.youtube.com/watch?v=bjRdujzKEMQ&featur...

“Дерибан землі” в кращих ...

На початку 2018 року у рамках децентралізації Урядом було прийняте рішення про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державно...

Навчальний семінар від Ір...

Padraig Purcell провів тренінг у Копичинцях. Організатор Арсен Келічавий, директор з розвитку ВГО Поруч.