Головна Архів новин 2006-2018 Суспільство Грип «закрив» школи області, а Копичинців – ні

Грип «закрив» школи області, а Копичинців – ні

-

Тернопільська міськрада вирішила закрити на карантин місцеві школи через підвищення рівня захворюваності грипом і гострими вірусними інфекціями. Попередньо відомо, що «канікули» триватимуть з 9 до 12 лютого. Щодо Копичинців, то у місті немає підстав для призупинення навчання, хоч вірус захворювання також не оминув нас.
Як повідомили у Копичинецькій ЗОШ №2, поки що закривати школу на карантин не збираються, бо на сьогодні уроки відвідують близько 80 % учнів, а призупинення навчання можливе лише за відсутності 30% .

Що стосується Тернополя, то тут, за даними міської санітарно-епідеміологічної станції, найвищий рівень захворюваності зафіксований в школах №№ 3, 4, 19, 29 , в 17-ій і 35-ій школах-садках.

Нагадаємо також, що в Копичинцях працює дві школи і один дитячий садок. В них навчається більше тисячі дітей. Всього у місті Копичинці проживає близько 7 тисячі осіб.

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

У Копичинцях смертельне Д...

Відділ комунікації поліції Тернопільської області повідомляє, що 24 липня 2019 року близько 18:30 водій невідомого автомобіля збив велосипедиста і з ...

Як голосувала Копичинецьк...

21 липня 2019 року відбулись позачергові вибори у Верховну Раду України. До вашої уваги результати виборів у нашій громаді по багатомандатному та одн...

Копичинецька ОТГ через 10...

Найвища точка громади сягає 400 метрів. Найнижча - 280 метрів.