Головна Архів новин 2006-2018 Суспільство Інтерв’ю з Карпатським квіткарем

Інтерв’ю з Карпатським квіткарем

-

Магазин квітів в маленькому карпатському містечку це вам не рівня до київського переходу метро. Наш герой Дмитро справжній професіонал і продає квіти вже не один рік. Продавець, він же власник магазину, садовод і селекціонер, який по-справжньому закоханий в свою не легку, але цікаву справу, поділився своїм досвідом з нами.

 

Скільки років ви вже вирощуєте і продаєте квіти?

Навіть не можу точно сказати. Вже з десяток років.

Які квіти є у вас в асортименті?

Зараз в наявності є 8 видів квітів. Це гвоздика, троянда, лілія, хризантема, орхідея, астрометрія, гербера, антуріум. Залежно від пори року, кількість квітів в асортименті може зменшуватись або збільшуватись.

Чи у вас якісь рідкісні чи унікальні квіти, яких не мають ваші конкуренти?

Сьогодні в мене є орхідея. Та часто буває так, що сьогодні в мене якісь цікаві квіти є, а інколи і конкуренти завезуть те, чого в мене немає.

Які квіти є вашими улюбленими?

Моя улюблена квітка – це троянда. Можна сказати ще роза, бо в нас рідко цю квітку іменують трояндою. Такого шарму, яким володіє троянда, немає жодна інша квітка в світі.

Які квіти є найбільш популярні серед ваших покупців, клієнтів?

Роза і ще раз роза. Десь 70 відсотків продажу складають саме ці красиві квіти.

Ким був покупець, який вам найбільше запам’ятався?

Був такий хлопець. Вибирав для дівчини на день народження букет. Довго прийшлось з ним мудохатись.

Що то був за букет про який ви щойно сказали?

То був доволі дорогий букет вартістю в 100 гривень. Складався він з різних квітів. Це мій фірмовий букет. Над кожною квіткою прийшлось погратись. Одна зависоко, а інша занизько. Ту треба йому підрізати, а другу зовсім поміняти. То папір не підходить, то стрічка не модного кольору. Цілу годину я витратив на букет, але що поробиш – це моя робота.

Скільки коштує найдорожчий букет у вашому магазині?

Найдорожчий букет коштує 150 гривень.

А скільки гривень коштуватиме найдешевша квітка?

Гвоздика – найдешевша. Ця квітка коштує всього 3 гривні, але вона не популярна серед клієнтів.

Для яких урочистих подій найчастіше купляють квіти?

Зазвичай квіти купляють до днів народження і на весілля. Причому спостерігається тенденція, що на весілля купляють дешевші букети – ціною 50 гривень, а хлопці коханим дівчатам купляють більш дорожчі. Наприклад, 101 червона роза за ціною 100 гривень. Причому не зрозуміло чому саме 101. Дівчина святкувала 21 рік свого життя.

Напевно, це карпатські традиції про які ми не знаємо.

Можливо, так воно і є.

У вас частіше купляють букети чи по одній квітці-красуні?

Раніше, десь років 3-4 назад частіше купували по одній квітці. Люди були ще не такі заможні. а зараз куплять приблизно порівну.

В яку пору року ви відчуваєте справжній квітковий бум?

Такого буму в мене немає. Найбільше квітів купляють перед святами, найменше в часі посту. Хоча різниця і незначна.

Тарас Пасимокhttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Чемпіону з Копичинець пот...

В березні цього року, ми писали про спортсменів з Копичинець, що захищають честь Копичинецької громади з пауерліфтингу (силовий вид спорту, коли спор...

Копичинецькі пауерліфтери...

Пауерліфтинг - це силовий вид спорту, коли спортсмен долає вагу. До нього входять три основні вправи: присідання зі штангою на плечах, жим штанги леж...

У Копичинцях смертельне Д...

Відділ комунікації поліції Тернопільської області повідомляє, що 24 липня 2019 року близько 18:30 водій невідомого автомобіля збив велосипедиста і з ...