30 C
Kopychyntsi
сьогодні 23.09.2021
Архів новин 2006-2018СпортУ Яблунові провели турнір з козацького багатоборства. Копичани зайняли друге місце

У Яблунові провели турнір з козацького багатоборства. Копичани зайняли друге місце

-

У мальовничому селі Яблунів Гусятинського району відбувся турнір з козацького багатоборства. Спортивний захід пройшов за сприяння Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх".

 

Учасники турніру демонстрували силу і козацьку вдачу у таких видах: перенесення мішків вагою 50, 65, 80, 90 кг, піднімання колодій вагою 75 кг, перенесення на відстань 20 мерів вантажу вагою 75 кг, піднімання гантелі вагою 50 кг однією рукою, перетягування вантажної машини на відстань 15 метрів, піднімання каміння вагою 50,70,80,100 кг, перекидання колеса вагою 250 кг, перетягування линви.

У перервах між вправами для глядачів та спортсменів з концертною програмою виступивши духовий оркестр та народний гурт "Желізняк".

За підсумками з восьми видів багатоборства перемогу здобула команда "Байконур" (Машута Олександр, Машута Володимир), друге місце посіла команда "Копичинці" (Нікулін Володимир, Свинарчук Василь), трете місце зайняла команда "Яблунів" (Хома Ігор, Ніньовський Петро).

Всі учасники були нагороджені медалями, грамотами та нагородною атрибутикою обласного центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх".

Тарас Демчукhttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Клас Миру

НВК “ЗОШ I-III ст. №1 гімназія” м. Копичинці готується до нового навчального року та запускає новий клас - “Клас Миру”. Школа виграла проєкт, у якому...

Копичинецька Громада!

Промо відео нашої Громади. Завітайте та співпрацюйте із нами!https://www.youtube.com/watch?v=PFf_s3xid6g

Міс Копичинецька ОТГ 2020...

На нашій сторінці у соціальній мережі “Instagram” відбувся фотоконкурс “Міс Копичинецька ОТГ 2020”. Конкурс мав за мету познайомити молодь громади мі...