30 C
Kopychyntsi
сьогодні 12.07.2024
Архів новин 2006-2018Спорт"Нічлава" Коцюбинці - володарі кубка

“Нічлава” Коцюбинці – володарі кубка

-

Кілька годин тому на копичинецькому стадіоні "Надія" завершився фінальний матч по футболу на кубок району "Золота осінь". І справді погода була по справжньому "золотою", тепло і жодного натяку на холод. Зустрічались команди СК "Хоростків" Хоростків та "Нічлава" Коцюбинці.

Матч обидві команди розпочали доволі жваво. Але на перших хвилинах футбольна фортуна все таки усміхнулась коцюбинецькій команді. Фактично перша атака і гол. 1:0 на користь "Нічлави". М’яч на свою користь записує Гембарівський Михайло. Після першого голу Коцюбинці мали шанс ще раз відзначитись, проте м’яч перелітає через голкіпера у штангу. На 30 хв. ще один шанс-близнюк але знову штанга, не забиває копичанин Козубський Роман. Цікавим моментом була атака Хоросткова під кінець першої частини матчу, збивши гравця жовту отримав хтось із коцюбинецьких гравців. Під кінець першої половини матчу у СК "Хоростків" відбулась заміна Богоноса Андрiя поміняли на Клака Ігора. На десятій хвилині другого тайму тренер "Нічлави" замінює Козубського Романа на Шпака Андрiя. Слід визнати, що нiчого не виходило у Романа у цьому матчi, безлiч не реалiзованих моментiв.

На початку другого тайму Хоросткiв активно пожвавiшав. На 65 хвилинi "гiрчишника" отримує гравець Хоросткова за зрив атаки суперника. Жорсткість з боку СК "Хоростків" карається, у Хоптового Андрія жовта. Вже друга загальнокомандна для СК "Хоростків". Під кінець матчу тренер хоростківчан готує подвійну заміну, але і це не рятує ситуацію адже саме в цей момент дубль на свій рахунок записує Гембарівський Михайло. 2:0 за Коцюбинцями. На останніх хвилинах Коцюбинці остаточно декласовують Хоостків. Гол на рахунку Гіля Тараса, 3:0. Сутичка на полі і червону отримують гравці з обох команд. Справедливо. І під кінець матчу останній цвях в труну Хоросткова забиває разом із голом Шпак Андрій, 4:0 – повне фіаско.

Після матчу відбулось і нагородження переможців. Серед гостей були голова Гусятинської РДА – Турецький С. котрий і вручив командам медалі та кубок. Слід окремо сказати про вболівальників Хоросткова – хлопці молодці, протягом матчу (навіть коли команда поступалась з великим рахунком) співали, підтримували свою команду.

Все було гарно в даному матчі, от тільки насмітили гості – по периметру стадіону пляшки, сміття. Негарно 🙁 Тим більше смітники були.

Фото: Бодик, Дьома
Відео: Дьома

попередня стаття
наступна стаття
Тарас Демчук
Тарас Демчукhttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Копичинецька ОТГ через 10...

Найвища точка громади сягає 400 метрів. Найнижча - 280 метрів.

ЗУСТРІЧ З ОСТАПОМ ДРОЗДОВ...

Сьогодні відбулась зустріч - діалог із Остапом Дроздовим у Копичинецькій бібліотеці для дорослих. Говорили не про прості буденні речі, а про самоіден...

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК...

Щорічно, 30 вересня, відзначається Всеукраїнський день бібліотек.Бібліотека – це справжня скарбниця, яка зберігає пам'ять і мудрість народу. В Ук...