30 C
Kopychyntsi
сьогодні 14.06.2024
Архів новин 2006-2018СпортПеремога за досвідом

Перемога за досвідом

-

Вінцем футбольного сезону на Гусятинщині став фінальний матч Кубка району «Золота осінь-2009». Вирішальний поєдинок турніру, на старт якого вийшли п’ятнадцять аматорських колективів, завдяки міському голові Копичинців Володимирові Пеляку та його тезці, президенту футбольного клубу «Надія», депутату обласної ради Володимирові Тимчишину відбувся на затишному стадіоні цього містечка. Право посперечатися в ньому за почесний трофей вибороли коцюбинська «Нічлава» та «Олімпія» з Клювинців.

 

Якщо перша команда — багаторазовий переможець і призер районних та обласних змагань сільських футболістів, то вихід до фіналу іншої — приємна несподіванка.

Володар кубка Гусятинського району — «Нічлава» з Коцюбинців

Втім, дуже помилявся той, хто ще до свистка арбітра про початок віддавав перевагу «Нічлаві». Її досвідчені гравці, хоч і відкрили рахунок вже на четвертій хвилині після влучного удару Романа Козубського, надалі зустріли гідний опір конкурента. Напружена боротьба, під час якої суперники постаралися максимально відвернути неприємності від своїх воріт, завершилася тим, що вже в додані до другого тайму чотири хвилини «Олімпія», підтримувана власними прихильниками, кинулася на вирішальний штурм. І таки зуміла відновити рівновагу — 1:1. Гол записав на свій рахунок Максим Мудрий.

Довелося все розпочинати спочатку. Суперечка сягнула апогею. Спливали хвилини, і невдовзі вже змушені були помилятися ті, хто приготувався ще й свідком серії одинадцятиметрових стати. Досвід усе-таки взяв гору. Наприкінці другого овертайму переможний для «Нічлави» гол забив Ігор Кантор — 2:1. І відразу потрапив в обійми своїх товаришів Юрія Ковальчука (пригадуєте такого воротаря, який за копичинський «Автомобіліст» стояв), Богдана Білінського, Михайла Томчука, Михайла Вівчара, Андрія Хоптового, Романа Антоніва, Олександра Ящука, Назара Омельчука, Романа Козубського, Михайла Гембарівського, Святослава Мельника, Володимира Вітіва, Івана Середи, Ярослава Шпікули, Віктора Сагайдака, Івана Мельника. Та найбільше, звісно, раділи перемозі тренер Михайло Цимбалістий і керівник агрофірми «Нічлава» Степан Коціра.

Нагороди учасникам фінального поєдинку вручили голова Гусятинської районної ради Василь Бойчук і начальник відділу з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації Ігор Троян. Спеціальний приз кращому гравцю від міського голови Копичинців Володимира Пеляка цілком заслужено дістався автору вирішального м’яча Ігореві Кантору.

О. ВІЛЬК.

Фото автора.

«Вільне життя плюс», №100 (15108) від 16.12.2009 р.


http://vilne.org.uahttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

“Дерибан землі” в кращих ...

На початку 2018 року у рамках децентралізації Урядом було прийняте рішення про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державно...

Копичинецька Громада!

Промо відео нашої Громади. Завітайте та співпрацюйте із нами!https://www.youtube.com/watch?v=PFf_s3xid6g

ЗУСТРІЧ З ОСТАПОМ ДРОЗДОВ...

Сьогодні відбулась зустріч - діалог із Остапом Дроздовим у Копичинецькій бібліотеці для дорослих. Говорили не про прості буденні речі, а про самоіден...