30 C
Kopychyntsi
сьогодні 24.07.2024
Архів новин 2006-2018СпортКопичинці - найкраще місто!

Копичинці – найкраще місто!

-

Копичинці найкраще місто. Тут є гарні люди. Творчі, незабутні, класні. Проте хватає і придурків.
Але зараз не про це. Зараз мова йде про чудовий сайт kopychyntsi.com.ua, а саме, для людей які хочуть щось для нього написати, але не знають як можна закинути статтю на сайт.

Звісно цей текст набраний для демонстрації роботи системи закидання статтей тому нижче буде простий текст, взятий з вікіпедії.

Вікіпедія (англ. Wikipedia) — це відкрита багатомовна вікі-енциклопедія.

Вікіпедію започатковано 15 січня 2001 року як англомовний проект для створення онлайн-енциклопедії, де будь-який користувач може редагувати наявні статті та додавати власні.

Організатором проекту є американська компанія Wikimedia Foundation Inc.. Метою проекту є створення повної, нейтральної, відкритої енциклопедії всіма мовами Землі.

Проект набув популярності серед користувачів Мережі, і пізніше з’явилися розділи Вікіпедії іншими мовами (Дивіться також Wikipedia— багатомовний портал, який містить посилання на розділи Вікіпедії всіма мовами), з українською включно. (Див. Історія української вікіпедії.)

Англомовний розділ є найбільшим за обсягом у Вікіпедії, і однією з найбільших енциклопедій узагалі. Станом на грудень 2007 року він містив понад 2 млн. статей, а в березні 2010 вже більше 3,2 млн. Другим за розміром є німецький розділ з більш ніж 1 млн. статей. Усього ж є близько 270 розділів вікіпедій різними мовами, хоча тільки 18 містять понад 150 000 статей, серед яких і український, який має 198 815 статей.
Зміст
[сховати]

попередня стаття
наступна стаття
Тарас Демчук
Тарас Демчукhttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Професійний цілодобовий д...

Територіальний центр соціального обслуговування надає послуги людям, що потребують сторонньої допомоги (літнім людям та особам з інвалідністю). Ми по...

Потребуєш – візьми,...

Напередодні нового року, у п’яти магазинах громади, а саме в селах Оришківці, Гадинківці, Сухостав та місті Копичинці (2 магазини) були встановлені с...

День Незалежності!

Дякуємо усім, хто розділив святкування 30-тої річниці Незалежності України із нами!Цьогорічне святкування розпочалось із проведення вже тради...