30 C
Kopychyntsi
сьогодні 26.06.2022
Архів новин 2006-2018РекламаСувенір із Копичинець

Сувенір із Копичинець

-

 Останнім часом все частіше в Копичинцях відбуваються різноманітні дійства як культурного так і в спортивного характеру. Це не може не радувати, але крім знакового фото та позитивних в більшості випадків вражень, на згадку нічого не залишається. Мене особисто часто гості питають чи можна придбати якусь унікальну річ в пам’ять про наше чудове місто. А я крім поштових конвертів із зображенням пам’ятника Т.Г.Шевченку біля школи-гімназії нічого більше й пригадати не можу.

Але ця несправедливість подолана. Відтепер кожен бажаючий може привезти із собою невеликий сувенір з Копичинець. Але для цього потрібно відвідати Костел Успіння Пресвятої Діви Марії  який знаходить у центрі нашого містечка. А чому ці сувеніри не продають у газетних кіосках чи подарункових магазинах спитає дехто. А тому, що це не просто такі собі таблички із вибитими фотографіями, а туристичні марки (скорочено ТМ). Це чеський винахід, що походить з 1998 року. ТМ являє собою дерев’яне кружальце із зображенням певної туристичної атракції – це може бути замок, вершина гори, костел, печера, музей, дерев’яна церква тощо. ТМ принципово відрізняється від звичайного сувеніра тим, що виконує роль трофея – підтвердження того, що мандрівник відвідав даний об’єкт, адже в іншому місці придбати її неможливо. Кожна ТМ має свій номер, а разом вони утворюють систему з кількох сотень туристично-маркових місць по всій країні. Подорожуючи, мандрівники-колекціонери одночасно збирають ТМ і беруть участь у колекційній грі.
ТМ існують у 9 країнах Європи, а з 2007 року з’явилися і у нас, в Україні. Обійдеться ця пам’ятка вам у злоденних 15 грн. Наостанок додам ще декілька цікавих фотографій костелу, щоб ще більше заохотити відвідати це по справді чудове місце.
Контактний Телефон: +380679381035 (о. Юрій)
www.turystycni-marky.com.ua
 

Сходи на дзвіницю

Залишки органу 

 

 

 

 

 

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Копичинецькі продюсери фі...

А чи знали ви, що у нас є своє кіно? Мистецьке Збіговисько Delirium презентувало 8 коротких фільмів на історичну тематику, які зняли протягом останнь...

Навчальний семінар від Ір...

Padraig Purcell провів тренінг у Копичинцях. Організатор Арсен Келічавий, директор з розвитку ВГО Поруч.

Показ фільму “Людин...

Ось як відбувся показ фільму "Людина з Табуретом в Копичинцях".