Головна Архів новин 2006-2018 Подорожі Як Підкамінь став міжнародним

Як Підкамінь став міжнародним

-

 Як завжди літо це час активного відпочинку та фестивалів. На щастя останніх зараз дуже багато, головне щоб було бажання кудись мандрувати. Одним із таких, вже зараз традиційних для копичан заходів є етнофестиваль Підкамінь, котрий цьогоріч отримав до своєї назви і приставку "міжнародний".

Саме місце проведення вибрано дуже вдало. Фестивальна сцена розташована на величезному полі, котре стелиться біля гори з величезним каменем на вершині. Звідси і назва селища – Підкамінь. А враховуючи величний монастирний комплекс та інші памятки архітектури Підкамінь є привабливим для туристів і в не фестивальний період.

Ну а тепер безпосередньо до програми цьогорічного фестивалю. Протягом 3-ох днів на сцені фестивалю виступали такі гурти: Етно ХL, Очеретяний кіт, КораЛЛі, Тінь Сонця, КОМУ ВНИЗ, Самі свої, Полікарп, Русичі, ТІК – гурт «Дзвони» (Коломия), Чорнобривці, Made in Ukraina, Опіум, та гості з Білорусії гурт Unia.

Цьогорічний фестиваль також став сюрпризом в погодньому плані. Незважаючи на запевнення синоптиків про хорошу погоду, Підкамінь все таки був Підкаменем. 2 дні з трьох було доволі холодно та мокро 🙂 Для любителів минулорічного болото організаторами спеціально було споруджено болотяне футбольне поле, так би мовити для ностальгії.

 

 

І взагалі описувати фестиваль це зовсім інше, адже варто все таки один раз побувати щоб зрозуміте все самому. Хороша дружня атмосфера на фестивалі у поєднанні із якісною музикою – оце справжня атракція! 

Тарас Демчукhttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

У Копичинцях смертельне Д...

Відділ комунікації поліції Тернопільської області повідомляє, що 24 липня 2019 року близько 18:30 водій невідомого автомобіля збив велосипедиста і з ...

Як голосувала Копичинецьк...

21 липня 2019 року відбулись позачергові вибори у Верховну Раду України. До вашої уваги результати виборів у нашій громаді по багатомандатному та одн...

Копичинецька ОТГ через 10...

Найвища точка громади сягає 400 метрів. Найнижча - 280 метрів.