30 C
Kopychyntsi
сьогодні 20.09.2021
Архів новин 2006-2018ПодорожіЯк Підкамінь став міжнародним

Як Підкамінь став міжнародним

-

 Як завжди літо це час активного відпочинку та фестивалів. На щастя останніх зараз дуже багато, головне щоб було бажання кудись мандрувати. Одним із таких, вже зараз традиційних для копичан заходів є етнофестиваль Підкамінь, котрий цьогоріч отримав до своєї назви і приставку "міжнародний".

Саме місце проведення вибрано дуже вдало. Фестивальна сцена розташована на величезному полі, котре стелиться біля гори з величезним каменем на вершині. Звідси і назва селища – Підкамінь. А враховуючи величний монастирний комплекс та інші памятки архітектури Підкамінь є привабливим для туристів і в не фестивальний період.

Ну а тепер безпосередньо до програми цьогорічного фестивалю. Протягом 3-ох днів на сцені фестивалю виступали такі гурти: Етно ХL, Очеретяний кіт, КораЛЛі, Тінь Сонця, КОМУ ВНИЗ, Самі свої, Полікарп, Русичі, ТІК – гурт «Дзвони» (Коломия), Чорнобривці, Made in Ukraina, Опіум, та гості з Білорусії гурт Unia.

Цьогорічний фестиваль також став сюрпризом в погодньому плані. Незважаючи на запевнення синоптиків про хорошу погоду, Підкамінь все таки був Підкаменем. 2 дні з трьох було доволі холодно та мокро 🙂 Для любителів минулорічного болото організаторами спеціально було споруджено болотяне футбольне поле, так би мовити для ностальгії.

 

 

І взагалі описувати фестиваль це зовсім інше, адже варто все таки один раз побувати щоб зрозуміте все самому. Хороша дружня атмосфера на фестивалі у поєднанні із якісною музикою – оце справжня атракція! 

Тарас Демчукhttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Копичинецька Громада!

Промо відео нашої Громади. Завітайте та співпрацюйте із нами!https://www.youtube.com/watch?v=PFf_s3xid6g

Клас Миру

НВК “ЗОШ I-III ст. №1 гімназія” м. Копичинці готується до нового навчального року та запускає новий клас - “Клас Миру”. Школа виграла проєкт, у якому...

Міс Копичинецька ОТГ 2020...

На нашій сторінці у соціальній мережі “Instagram” відбувся фотоконкурс “Міс Копичинецька ОТГ 2020”. Конкурс мав за мету познайомити молодь громади мі...