30 C
Kopychyntsi
сьогодні 18.05.2024

Fort.Missia 2011

-

 Фестивальне літо триває. Цьогоріч вже втретє стартував мистецький фестиваль на кордоні України та Польщі "Fort.Missia". На відміну від минулого року погода дещо підпортила настрій – дощило і було дуже багато болота, котре виявилось чи не основною атракцією для фестивальників.

Копичинці дуже активно останні роки вклинились в фестивальний рух. Так цього разу було нароховано 12 копичинецьких фестивальників.

Особливістю даного фестивалю є чудовий лендарт (витвори мистецтва прямо на фортах, полях і лісах). Щоправда і цю особливість зіпсувала погода – чимало лендартових витворів пішло у вогнища відпочиваючих.

Перший день був доволі "важким". На сцені виступали важкі команди з Львова – "ОРАТАНІЯ", "SWAMP FM", "BAZООKA BAND", "NIAGARA", "AННA" ну і закінчили цей концертний день ліричні "МЕРТВИЙ ПІВЕНЬ". Окрім того до пізньої ночі працювала і електронна секція.

Сподівання на хорошу погоду в другий день не виправдались, вже ближче до вечірнього концерту розпочався затяжний дощ, котрий ще більше перетворив фестивальне поле на велику болотяну атракцію. Вечірній концерт робили "ХУ4", "АБУ-КАСИМОВІ КАПЦІ", "VIVIEN MORT", "LET ME INTRODUCE YOU TO THE END" (Польща & США), "BIG FAT MAMA" (Польща). Дуже крутою була нічна електронна сцена, котра продовжилась аж до ранку неділі. Грали дабстеп і драм’н’басс.

Хоч зранку 3-дня було сонечко, проте вітер таки нагнав хмари. В цей день традиційно вдень виступають народні колективи Мостиського району, а ввечері знову таки концерт. Через погану погоду після 2-го дня чимало людей поїхали по домівках, але значна частина залишилась, і не пожаліла, адже ввечері "КОРАЛЛІ", "SHOCKOLAD", "ПЕРКАЛАБА","ГАЙДАМАКИ".

Не зважаючи на дощ і болото фестиваль вийшов достойним, а саме болото стало лише додатковою розвагою для фестивальників, але надіюсь наступного року все таки буде сонце 😉

Спонсор допису: Бажаєте створити власне представництво в мережі інтернет? Замовте створення сайтів у місті тернопіль за доступними цінами

Тарас Демчукhttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Різдвяні Копичинці вночі

Вашій увазі Різдвяні Копичинці вночі - 2020 року!Фото: Тарас Елиїв

Професійний цілодобовий д...

Територіальний центр соціального обслуговування надає послуги людям, що потребують сторонньої допомоги (літнім людям та особам з інвалідністю). Ми по...

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СЕЛА ОРИШ...

30 серпня відбулося святкування Дня села Оришківці!