30 C
Kopychyntsi
сьогодні 05.03.2024
Архів новин 2006-2018ПодорожіДе купатись? Будка

Де купатись? Будка

-

В попередній статті з цього циклу ми описували про с.Рудки. На цей раз розглядаємо інше водоймище – так звана Будка. Скажу зразу, що для бажаючих відпочити ця місцина підходить на всі 100%, адже вода чистіша і є де порибалити… Дорога на Будку дещо ближча ніж на Рудки. Шлях до неї пролягає так: спочатку їдете в кінець Калинівщини, минувши всі будинки, далі трошки полем і ось ви на Будці.
Сама водойма не надто велика по площі, зате дуже гарна. По периметру насаджені дерева, що створює дуже хорошу тінь під час літньої спеки.

Для любителів риболовлі – також є всі умови. Одна з них це наявність великої кількості кладок, тому вам не прийдеться стояти в осоці. Щоправда нами не було випробувано ставок на наявність риби, адже ми приїхали тільки покупатись.

Так як наш відпочинок співпав з вихідними, то і відповідний результат – на Будці не було де яблуку впасти.

Щодо якості води то тут все дуже просто. Вода дещо чистіша ніж на Рудках (адже тут на одиницю площі припадає більша кількість джерел), не смердить (тут немає дамби). Щоправда біля самого берега дався в знаки людський фактор – дуже багато мулу, і природній фактор – дуже багато, як кажуть „жабориння”, тому залазити у воду треба з кладок, які на Будках є багато чисельними ;). Тому вилізши на берег і витершись рушником ми помітили, що та вода не надто чиста. Але це тільки тому, що людей було дуже багато, а на середині вода просто супер.

За бажанням на Будку легко можна доїхати на велосипеді, до того ж і дорога не надто далека. Але так як нас було багато, тому ми були змушені брати таксі, яке також вийшло досить не дорого – лише 15 грн. з машини.

Так що, як буде бажання то зустрінемося на Будці!

попередня статтяЗнову поразка 🙁
наступна статтяВпорядкування меморіалу
Тарас Демчукhttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Копичинецька Громада!

Промо відео нашої Громади. Завітайте та співпрацюйте із нами!https://www.youtube.com/watch?v=PFf_s3xid6g

Міс Копичинецька ОТГ 2020...

На нашій сторінці у соціальній мережі “Instagram” відбувся фотоконкурс “Міс Копичинецька ОТГ 2020”. Конкурс мав за мету познайомити молодь громади мі...

Неймовірна історія зустрі...

Сучасна історія дружби з піаністом Славоміром Добжанським почалася у січні 2019 року. Тоді, ми з Андрієм Патолою вирішили звернутися у службу підтрим...