Головна Архів новин 2006-2018 Подорожі Захід 2011 - найспекотніший фестиваль цього літа

Захід 2011 – найспекотніший фестиваль цього літа

-

 В той час коли вся Тернопільська область відправилась на святкування Дня Незалежності в Гусятині, чимало копичан вибрало альтернативний спосіб відпочинку і відправились на один із найбільших фестивалі цьогорічного літа – фестиваль "Захід", котрий цього року відбувався аж 3 дні, з 19-21 серпня в с.Родатичі, на Львівщині.

І хоча фестиваль асоціював себе як "найбільший фестиваль літа", було чимало негараздів в плані організації – обіцяних душових кабінок, виявилось аж 1, за озера які були поруч вимагали по 5 грн, туалетів біля наметового не було. Тим не менше музична програма зовсім не "підкачала". І справді за 3 дні фестивалю було чимало гуртів, а сам концерт тривав до пізньої ночі.

Протягом трьох днів футкціонувало дві сцени – акустично-поетична і велика вечірня сцена. У перший день фестивалю виступали гурти Nameless (м. Тернопіль), my*17 (м. Київ), Механічний апельсин (м. Львів), Фіолет (м. Луцьк), Ті, що падають вгору (м. Тернопіль), Обійми дощу (м. Київ), Мерва (м. Рівне), Брем Стокер (м. Рівне), Квадраджесіма (м. Київ) Димна суміш (м. Київ), Юркеш (м. Київ), Діля та На Відміну Від (м. Київ)
Оркестр Че (м. Харків).

Всі три дні тривала шалена спека, що не могло не радувати, адже фактично лише кілька фестивалів літа пройшли без опадів. У другий день було спекотно не лише температурою, але й музично. На головній сцені фестивалю виступили КоляSKA (м. Івано-Франківськ), Орандж (м. Тернопіль), Серцевий напад (Чернівці-Луцьк) Оратанія (Львів), Холодне сонце(м. Тернопіль), O.Torvald (м. Київ), Крихітка (м. Київ), Флайzzza(м. Луцьк), КораЛЛі (м. Івано-Франківськ), Ot Vinta (м. Рівне), Lюк(дует) (м. Харків), the ВЙО (м. Кобеляки).

В заключний день фестивалю на сцені виступали Троя (м. Київ), Моноліт (м. Шостка)
TerraKod (Білорусь), K 402 (Львів), Камо Грядеши (м. Київ), Los Colorados (м.Тернопіль), Фліт (м. Івано-Франківськ), Гуцул Каліпсо (м. Чернівці), Тінь сонця (м. Київ), Sciana (Білорусь), Роллікс (м. Херсон), Мертвий Півень (Львів-Харків-Київ), Ворст (м. Рівне).

 

Не зважаючи на всі негаразди в побутовому плані організації фестивалю все-таки "Захід 2011" виявився одним із найпотужніщих фестивалів в музичному плані і надіємось, що надалі якість фестиваль буде ще більш потужнішим і крутішим в наступні роки.

Тарас Демчукhttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Чемпіону з Копичинець пот...

В березні цього року, ми писали про спортсменів з Копичинець, що захищають честь Копичинецької громади з пауерліфтингу (силовий вид спорту, коли спор...

Копичинецькі пауерліфтери...

Пауерліфтинг - це силовий вид спорту, коли спортсмен долає вагу. До нього входять три основні вправи: присідання зі штангою на плечах, жим штанги леж...

У Копичинцях смертельне Д...

Відділ комунікації поліції Тернопільської області повідомляє, що 24 липня 2019 року близько 18:30 водій невідомого автомобіля збив велосипедиста і з ...