30 C
Kopychyntsi
сьогодні 26.05.2024
Архів новин 2006-2018ПодорожіВсеукраїнська проща у Зарваниці`2008

Всеукраїнська проща у Зарваниці`2008

-

Протягом трьох днів, 11-13 липня, у с. Зарваниця Тернопільської області відбувалася всеукраїнська християнська проща, на яку приїхало близько 100 тис. прочан з усієї території України і закордону. Не оминули подію і наші копичани, а, зокрема, користувачі та адміністрація сайту. Здебільшого до святого міста на прощу люди з Копичинців їхали транспортом. Варто відзначити двадцятеро молодих людей, котрі в шалену спеку пішли пішки до Зарваниці, таким чином підтримавши традицію та відмоливши гріхи.

Всеукраїнська проща до Зарваниці відбувається щороку, і наш інформаційний портал вже неодноразово занотовував їхній перебіг. Це святе місце збирає на свою території вірян Христової Церкви, усіх скривджених та знедолених, які свято вірять в те, що паломницька хода до місця з’яви Богородиці скріпить їхнє тіло і душу.

Віряни під час прощі мали змогу помолитися у церкві, монастирі та капличках, посповідатися і прийняти Святе Причастя, ступити шляхом Хресної дороги, оздоровитися святою водою тощо. А в суботній вечір традиційно пройшлися Зарваницею із запаленими свічками.

Цього року проща у Зарваниці набула статусу справжнього релігійного міні-фесту: денний концерт у наметовому містечку, нічний концерт до 7 ранку, розширена кількість торгівельних наметів (не враховуючи деяких негативних моментів в організації, як-то продаж спиртних напоїв тощо). Серед гостей святого місця приємно було бачити знаменитих українців, зокрема Сашка Положинського.

Паломницька хода молоді з Копичинців

Національні стяги, як символ патріотизму

Одна з релігійних споруд ЗарваниціСвічки, котрі тисячі прочан несли вулицею Зарваниці до святого місця

Свята сповідь проводилась у спеку, під відкритим небом

Молоді у вишиванках на прощі було дуже багато

Проща в Зарваниці є тим острівцем любові, котру потрібно оновлювати в своїй душі мінімум раз на місяць. Тож приєднуйтеся до нових паломницьких днів, які, до речі, повторяться у серпні (точна дата поки невідома).

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Копичинецьку громаду об‘є...

Ми знаходимось у потенційно екологічній зоні, подалі від промислових гігантів. Однак, наша громада потопає у стихійному смітті, яким ми дихаємо та п'...

В Копичинцях відбувся фут...

24-го серпня у суботу відбувся футбольний турнір “Кубок Громади”. Участь взяли шість команд. Переможці – команда “Надія 1999”, друге місце “Кутець”, ...

Захід “Екологічна г...

В храмі Св. Трійці м. Копичинці відбувся за підтримки Інститут екуменічних студій УКУ/ Institute of Ecumenical Studies UCU та Mary Trucking Inc. ІІІ ...