Головна Архів новин 2006-2018 Подорожі Всеукраїнська проща у Зарваниці`2008

Всеукраїнська проща у Зарваниці`2008

-

Протягом трьох днів, 11-13 липня, у с. Зарваниця Тернопільської області відбувалася всеукраїнська християнська проща, на яку приїхало близько 100 тис. прочан з усієї території України і закордону. Не оминули подію і наші копичани, а, зокрема, користувачі та адміністрація сайту. Здебільшого до святого міста на прощу люди з Копичинців їхали транспортом. Варто відзначити двадцятеро молодих людей, котрі в шалену спеку пішли пішки до Зарваниці, таким чином підтримавши традицію та відмоливши гріхи.

Всеукраїнська проща до Зарваниці відбувається щороку, і наш інформаційний портал вже неодноразово занотовував їхній перебіг. Це святе місце збирає на свою території вірян Христової Церкви, усіх скривджених та знедолених, які свято вірять в те, що паломницька хода до місця з’яви Богородиці скріпить їхнє тіло і душу.

Віряни під час прощі мали змогу помолитися у церкві, монастирі та капличках, посповідатися і прийняти Святе Причастя, ступити шляхом Хресної дороги, оздоровитися святою водою тощо. А в суботній вечір традиційно пройшлися Зарваницею із запаленими свічками.

Цього року проща у Зарваниці набула статусу справжнього релігійного міні-фесту: денний концерт у наметовому містечку, нічний концерт до 7 ранку, розширена кількість торгівельних наметів (не враховуючи деяких негативних моментів в організації, як-то продаж спиртних напоїв тощо). Серед гостей святого місця приємно було бачити знаменитих українців, зокрема Сашка Положинського.

Паломницька хода молоді з Копичинців

Національні стяги, як символ патріотизму

Одна з релігійних споруд ЗарваниціСвічки, котрі тисячі прочан несли вулицею Зарваниці до святого місця

Свята сповідь проводилась у спеку, під відкритим небом

Молоді у вишиванках на прощі було дуже багато

Проща в Зарваниці є тим острівцем любові, котру потрібно оновлювати в своїй душі мінімум раз на місяць. Тож приєднуйтеся до нових паломницьких днів, які, до речі, повторяться у серпні (точна дата поки невідома).

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

У Копичинцях смертельне Д...

Відділ комунікації поліції Тернопільської області повідомляє, що 24 липня 2019 року близько 18:30 водій невідомого автомобіля збив велосипедиста і з ...

Як голосувала Копичинецьк...

21 липня 2019 року відбулись позачергові вибори у Верховну Раду України. До вашої уваги результати виборів у нашій громаді по багатомандатному та одн...

Копичинецька ОТГ через 10...

Найвища точка громади сягає 400 метрів. Найнижча - 280 метрів.