30 C
Kopychyntsi
сьогодні 22.06.2022
Архів новин 2006-2018КультураНа фестивалі «Пісенні Медобори» завалилась сцена

На фестивалі «Пісенні Медобори» завалилась сцена

-

У Гусятині, в межах проведення гала-концерту міжнародного фестивалю «Пісенні Медобори», стався прикрий інцидент. Майстри танцю, юнаки й дівчата «Первоцвіту» з м. Копичинці від усієї душі тупцювали по сцені, що та аж… завалилася.

 

На щастя, все обійшлось лише переляком дітей, легкими подряпинами від падіння і відвертим обуренням наставників дитячих колективів.

Директор районного відділу культури відгукнувся про інцидент, мовляв, копичинецькі танцюристи повторили досягнення Руслани на Євробаченні трьохрічної давнини. Показали шоу, зірвали публіку, завалили сцену, тим самим доказавши свою непереможність.

Утім, радіти не варто. Цілком вірогідно, що на цьому все не закінчиться – можна спокійно відкривати судову справу на тему «загроза здоров’ю людини і не належна організація фестивалю».

Спонсор допису: Цікавитесь облаштуванням власного будинку та його оснащенням? Тоді вам слід купить диван щоб завжди було приємно глянути

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Навчальний семінар від Ір...

Padraig Purcell провів тренінг у Копичинцях. Організатор Арсен Келічавий, директор з розвитку ВГО Поруч.

Незламна повстанка

День захисника України завжди викликає в усіх відчуття радості та гордості за свою державу. Та є люди, у яких цей день викликає ще й болючі спогади п...

Показ фільму “Людин...

Ось як відбувся показ фільму "Людина з Табуретом в Копичинцях".