30 C
Kopychyntsi
сьогодні 16.06.2024
Архів новин 2006-2018ІншеШоу-бізнес по-Копичинецьке

Шоу-бізнес по-Копичинецьке

-

Прекрасне місто Копичинці. Воно таке ж як і мільйони інших: є люди, машини, проблеми… А ще, є таке чудо як «шоу-бізнес». Рівень звичайно, не найвищий, але талантів стільки… Тільки чомусь, переважно, на сцені не вони. Але чому?

 

Ось тут вже і починається, «шоу-бізнес по-Копичинецьке».
«Світом правлять гроші» – це один із принципів цієї індустрії, інший – «У генерала свої діти». Ось в чому секрет популярності. Без зв’язків неможливо вийти навіть на Копичинецьку сцену. А щоб «засвітити» нову «зірочку» потрібно докласти багато зусиль ну і звичайно грошей.
Почнемо з найпростішого – вибір пісні (плагіат, або замовлення власної) – від 50$. Далі потрібно записати фонограму, підібрати сценічний образ, і з шаленою наполегливістю пропонувати свою персону для виступу на концерті. А тоді, якщо пощастить показати свій талант, можна рухатися вгору і потихенько завойовувати прихильність публіки. Але головне ні на хвилинку не розслаблятися чи зупинятися, а інакше тебе просто «викинуть» з корабля і знову все потрібно буде починати спочатку.
Ще років 15 тому місто просто світилось талантами. В кожній організації були свої творчі колективи, хори, ансамблі, оркестри. Музика супроводжувала водіїв, офіцерів, вчителів, працівників торгівлі – всіх, хто мав талант і бажання щось робити.
Копичинецький хор здобув звання «народного», танцювальні колективи знала вся Україна. Копичани були грозою області в галузі вокалу. Але декілька років тому наче щось зламалось в цій успішній машині. Та загалом вся проблема в пасивності нової генерації. Хоча … чого прагнути в суспільстві, де все купується та продається.

Спонсор допису: Бажаєте відопочити в різних країнах? Але щоб дістатись туди вам потрібно здійснити заказ авиабилетов, за найкращими цінами

 

попередня статтяПро одну дівчину
наступна статтяВона і чорний кіт
Katrinhttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

“Дерибан землі” в кращих ...

На початку 2018 року у рамках децентралізації Урядом було прийняте рішення про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державно...

Копичинецька Громада!

Промо відео нашої Громади. Завітайте та співпрацюйте із нами!https://www.youtube.com/watch?v=PFf_s3xid6g

Навчальний семінар від Ір...

Padraig Purcell провів тренінг у Копичинцях. Організатор Арсен Келічавий, директор з розвитку ВГО Поруч.