30 C
Kopychyntsi
сьогодні 16.04.2024
Архів новин 2006-2018ІншеМільйонер із Тернопілля упевнений, що гроші його не зіпсують

Мільйонер із Тернопілля упевнений, що гроші його не зіпсують

-

 – Моя дружина вважала, що я дарма витрачаю гроші та марную свій час, купуючи лотерею, – розповідає Андрій (прізвища не вказав – прим. ред.), чоловік виграв у серпні мільйон. – Я ж був переконаний, колись та щось виграю.
Грати у лотерею пан Андрій із Копичинців почав лишень цьогоріч. Стабільно купував білети, однак не більше двох одночасно. Тож, коли у серпні купив у черговий раз, за звичкою увімкнув телевізор, аби подивитись трансляцію розіграшу. Коли ж узнав про свій виграш, не міг повірити до кінця, аж поки не звернувся у регіональне представництво МСЛ. – Я перетелофонував дружині з Тернополя та повідомив: усе добре, ми таки виграли, – розповідає Андрій. – Дружина з недовірою ставилась до нашого виграшу. Вона ніколи не поділяла мого так званого захоплення лотереєю.
Про мільйон розповів лише найближчим
Приємною новиною пан Андрій поділився лише з найближчими друзями. Розповідати більшому колу знайомих у чоловіка бажання не виникало.
Життя – така річ, що десь виграєш, а десь програєш, – каже він. – Такий шанс може випасти лише раз у житті. Тож якось не хотілось би акцентувати дуже на своєму виграші.
Як саме витрачатиме гроші, родина пана Андрія ще остаточно не визначилась. Адже за умовами гри свій мільйон чоловік отримуватиме частинами упродовж року. Втім, кілька ідей, як витягти максимум користі із подарунку долі, у чоловіка є, але забігати наперед він не хоче. Та в одному він переконаний – виграш його не змінить.
– Гроші, гадаю, мене не зіпсують – каже пан Андрій. – Адже, коли людина має уже сформований характер, свій світогляд на будь-що у житті, то її важко змінити.
Буває, що бояться віддати білет
Підфортунило наприкінці літа й ще кільком жителям Тернопілля. Зокрема, двоє з них вигравали по 100 тисяч.
– Один білет купили у нас у “Подолянах”, а інший придбав тернополянин у Херсоні. Втім, виграш забирав уже тут, – розповіли у регіональному представництві. – Один із “стотисячників” був активним гравцем і купував лотерею упродовж кількох років. Як розповідав, він був твердо переконаний, що виграє, хоч спершу не щастило.
За словами працівників регіонального відділення, чоловік добре знав умови гри. Тож не хвилювався ні за що, навіть за виграшем звернувся більше, ніж за тиждень.
– Якщо людина не знає усього механізму, то з боязню віддає свій білет, – кажуть працівники. – Навіть, якщо виграла всього тисячу. А цей же чоловік був переконаний, забере свої гроші у будь-який вигідний для нього час. Він сказав: “Я вирішив поробити всі свої справи, а потім прийти до вас”.
170 тисяч з мільйона віддають державі
Загалом, за інформацією МСЛ, жителі нашого краю виграють не рідше, аніж з інших областей. І хоч інколи складається враження, що більшість щасливчиків живе в Закарпатті та Східній Україні, у реальності це не так.
– Тернопільська область – невелика у порівнянні з іншими, – пояснюють у представництві. – Відповідно і продажі, якщо порівнювати з Києвом чи Харковом, менші. Та на нашу порівняно невелику реалізацію маємо стабільні виграші.
Втім, коли і як людина отримає свої гроші, залежить від суми. За словами працівників регіонального представництва, кожен виграш має свої терміни виплати. Наприклад, мільйон виплачують протягом року, 100 тисяч можуть виплати і до чотирьох місяців. Втім, виграш переможець отримує не повністю – 17%, якщо сума більша 47 тисяч, віддає державі. Відтак із мільйона у казну іде 170 тисяч. Механізм сплати визначений податковою інспекцією.
– Як саме отримає свої гроші, залежить від виграної суми, – пояснюють у регіональному відділенні. – До 10 тисяч видають на руки, а якщо вже, наприклад, 10 тисяч 500 – то лишень через розрахунковий рахунок.
Світлана ГРИВАС,
20minut.ua

Газета "20 хвилин"https://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Неймовірна історія зустрі...

Сучасна історія дружби з піаністом Славоміром Добжанським почалася у січні 2019 року. Тоді, ми з Андрієм Патолою вирішили звернутися у службу підтрим...

ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНИЙ ВИ...

У Копичинецькій Громаді відбувся військово – патріотичний вишкіл «Юний патріот» присвячений до Дня захисника та захисниці України та Дня українського...

Михайло Мимрик та його шк...

У Копичинецькій гімназії діє ансамбль «Надія», який нещодавно отримував Гран-прі на конкурсі «Феєрія талантів». Нам вдалось поспілкуватись з керівник...