Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 28 гостей на сайті

Реклама

Бандері не потрібні виправдання

Бандері ні до чого реабілітація в очах денаціоналізованої маси та звання Героя України від вчорашніх стукачів і сексотів. Квіти, ритуальні промови та нудні сірі обличчя бюрократів в вишиванках викликають в нього блювоту та зневагу. Бандеру не можна купити.

Бандера не продається. Бандера не може бути монументом, символом, акціонером, депутатом, чиновником, менеджером або «успішним українцем». Йому тісно в бронзі та незручно в граніті.

Бандера не носить PRADA. Не їздить на «Майбаху». Не ходить на «Свободу» Шустера. Не дає інтерв’ю глянцевим журналам. Йому покласти на рейтинги, тренди і бренди.


Зате Степан Бандера з Романом Шухевичем, Біласом і Данилишином, а також з кимось зі старших авторитетних діячів, можна не напружуючись, уявити на вмитих осінніми дощами тихих вулицях під час небагатослівного з’ясування стосунків з приводу контролю над життєвим простором. Прості українські хлопці в однакових темних костюмах, зі сталевими нервами, міцно стиснутими кулаками та смертоносним вогнем у очах, неквапом виходять з-за рогу, вітер жене вулицею брунатне листя та сумує за втраченим літом, запалюються ліхтарі…


З того боку – модний заклад, де «культурно» проводять дозвілля працелюбні «успішні українці» та всі належні атрибути: російськомовна братва, чорні джипи, справжнє французьке шампанське, гламурні подруги, круті пацани, шансон з динаміків, і старе питання – «в чому сила, брат?»


Бандера завершив би цю «філософську суперечку» радикальними оргвисновками. Тихою скромною посмішкою, ударом в сонячне сплетіння та кулею межи очі. За ясні зорі, і за тихі води. За постійний геноцид нашого прекрасного народу. За голодних і знедолених, але таких терплячих Українців. За Українську Україну, за Копичинці бандерівські, які нам належить здобути і відстояти.

У вас є власне підприємство якому потрібний спецодяг? Замовте ткани для спецодежды, та пошийте будь-яку уніформу


Коментарі:

Коментарі  

 
-2 #20 Сіра Потвора 23.03.2010, 19:32
Цитую Мицько:
Цитую Сіра Потвора:
маячня!!!! бандера такий герой, як Маргарет Тетчер космонавт!!!!

Знаєш що?Чупа в пяної макаки...


ну, я розумію, що тобі в дивину, що хтось не вважає бандеру героєм...але такі люди є.... :lol:
Цитата
 
 
#19 Мицько 22.03.2010, 22:57
Цитую Сіра Потвора:
маячня!!!! бандера такий герой, як Маргарет Тетчер космонавт!!!!

Знаєш що?Чупа в пяної макаки...
Цитата
 
 
#18 Мицько 22.03.2010, 22:54
[quote name="УРА"]:D В начале мая президент Виктор Янукович отменит указ о присвоении звания Героя Украины Степану Бандере

Об этом сообщает Reuters, ссылаясь на источники в команде Януковича.

Указ Виктора Ющенко о посмертном награждении Бандеры высоким званием вызвал недовольство в России, ЕС, Польше и у еврейских правозащитных групп.

Ти Ура напевно з глузду зїхав.Це за те,що Степан Бандера вів боротьбу за звільненя України від Російсько-фашис тських загарбників його осуджує ЄС і Євреі,тобі лічитися треба,москалю.І ще одне,неможу зрозуміти,чому москаль,який любить свою країну,патріот, а Українець,який любить свою державу,націона ліст???
Цитата
 
 
+3 #17 bigfan 22.03.2010, 16:15
Не часто, але все-таки українця можна зустріти і на Сході. Тому він герой для всіх патріотів України.
Цитата
 
 
-4 #16 Гы 22.03.2010, 16:01
Цитую Дьома:
для московських прихвостнів і їм подібним звісно що НІ. Для українців однозначно ТАК!

Тільки для західної України всього навсьо :-x го
Цитата
 
 
+5 #15 Дьома 22.03.2010, 15:52
для московських прихвостнів і їм подібним звісно що НІ. Для українців однозначно ТАК!
Цитата
 
 
-6 #14 Сіра Потвора 22.03.2010, 13:29
маячня!!!! бандера такий герой, як Маргарет Тетчер космонавт!!!!
Цитата
 
 
-4 #13 УРА 21.03.2010, 00:59
:D В начале мая президент Виктор Янукович отменит указ о присвоении звания Героя Украины Степану Бандере

Об этом сообщает Reuters, ссылаясь на источники в команде Януковича.

Указ Виктора Ющенко о посмертном награждении Бандеры высоким званием вызвал недовольство в России, ЕС, Польше и у еврейских правозащитных групп.

«В этом вопросе он [Янукович] будет действовать накануне 9 мая. Он будет действовать. Это точно», - заявил источник.

Напомним, на днях коммунисты зарегистрировал и в Верховной Раде проект постановления об обращении к президенту Украины. КПУ хочет, чтобы Верховная Рада призвала главу государства отменить указы Виктора Ющенко о героизации Степана Бандеры, Романа Шухевича, ОУН-УПА. :D
Цитата
 
 
-1 #12 falling_drop 20.03.2010, 18:32
Хороша стаття, що правда, вона вже досить давненько з'явилася. Читаючи повну версію, менше звертаєш увагу на пафосність, трошки більше цікавої інформації.
vatra.org.ua/.../...
Цитата
 
 
+1 #11 нечай 20.03.2010, 16:06
мндя.... толерантно мовчу......
наспівуючи "ліееееніін всєееегда жииивой , ліеенііін такооой мааалаадооооооо оой..."
насправді чесно я ніц не маю проти бандери, більше того моє ставлення до його міфологеми є швидш позитивним, аніж негативним .... але... ну блін... терпіти не можу цього українського постсовкового ПППпафосу... я розумію шо пропагувати цінності через призму героїв легше ніж без них... але ... ООУ ... нашо аж так.... втім то питання смаку до метафор... і не треба зараз знов мені тут триндіти шо я запроданець москальський і не маю нічого святого в душі... це моя суб"єктивна думка і все тут... я за те щоб в школах вчили основам економіки.... а герої самі з"являться))))
Цитата
 

Додати коментар