Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 27 гостей на сайті

Реклама

Знайшли помилку? Повідомте нас!

Відтепер є можливість не прискіплюватися до грамотності авторів сайту, а самому проявити талант літературної та журналістської майстерності. На порталі запрацювала система виправлення помилок, за якою кожен, хто побачить неточності у тексті, зможе повідомити про це редактора. Знайшли помилку? Тоді виділіть текст, натисніть Shift + Enter і відправте нам повідомлення.Приклад виправлення:

Припустимо, речення починається з «Отже всі…». Згідно правопису, після «Отже» мала б бути кома. Все що вам потрібно, це виділити фрагмент тексту, де допущено помилку, і в запропонованій програмою формі відправки вписати правильний варіант у відповідному полі. Далі – тиснете «Повідомити». Протягом доби помилку буде виправлено редактором. Також можете прокоментувати своє виправлення у полі для коментарів.


Таким чином, за допомогою системи виправлення помилок, ми разом зможемо зробити сайт чистішим і грамотнішим. Нагадування про можливість редагування знаходиться окремим текстом нижче міні-чату на головній сторінці сайту.

Спонсор допису: Бажаєте виглядати стильно та модно? Замовте собі прикольные футболки с надписями, та здивуйте своїх друзів


Коментарі:

Коментарі  

 
#43 Optumistka 09.01.2008, 18:25
ти знаєш навіть не замічала Крихто) :-) можливо до душі він мені припав!)))))))) такий симпатичний!!!! !!!!!!! :lol:
Цитата
 
 
#42 Крихта 08.01.2008, 21:49
ок, оптимістко, нехай останнє слово буде за тобою. тільки одне питання - чому кожне речення ти закінчуєш знаком оклику?
Цитата
 
 
#41 Optumistka 08.01.2008, 17:56
ну вчительку тут уже не займайте..... :cry: :cry:
:lol: Моя думка почута, ваша теж! Все пречудово!) ;-)
Цитата
 
 
#40 Крихта 08.01.2008, 13:51
я також, брате. і тому, оптимістко, ми підтримуємо ініціативу адміністраторів щодо виправлення помилок. а ти заперечуєш і розказуєш тут про "механічні" і якісь " помилкові" помилки. хто ж тебе в школі укр. мову вчить?
Цитата
 
 
#39 Тризуб 08.01.2008, 13:31
Оптимістка. я відношу себе до людей, які досконало не володіють рідною мовою
Цитата
 
 
#38 pashko 08.01.2008, 13:02
:)
Цитата
 
 
#37 Optumistka 08.01.2008, 12:05
ХТО ми? :lol: а ми й не сваримось!!!) то така суперечка для різноманіття!)) ))) :lol: Одним словом любімо рідну мову, державу, місто і рідних людей!)))) Ми ж родина! ;-) Сваритись неможна!)
Цитата
 
 
#36 Емілі 08.01.2008, 11:45
Ви б хоч на Різдво ся помирили... :cry: Механічні помилки бувають у всіх, як і граматичні (і всі інші види), і вони виникають часто через неуважність, поспіх, і навіть недостатню грамотність і т.д. Ми люди, не ідеальні і не досконалі! Ми часто допускаєм багато помилок, інколи виправляємо їх самі, а інколи потребуєм і чиєїсь поради і допомоги! Для того і є ті виправлення. Помилки не вказують на безрамотність людини, бо покажіть мені того, хто скаже, що знає свою мову досконало і не допускає НІКОЛИ помилок?!
Цитата
 
 
#35 Optumistka 08.01.2008, 10:32
:lol: От і добренько!)Отже , мир, дружба, жвачка ? :lol: Крихто доречі з Різдвом тебе! Христос Народився!

Тризубе, щось мені підказує що все таки ти тут трошки помиляєшся, кожна людина може допустити механічну помилку ;-) Ось візьмем для прикладу мене.......чому ж я інколи допускаю помилки, якщо справді знаю українську мову? Я беру участь на олімпіадах та конкурсах з рідної мови! і завжди успішно! :-* ........та звичайно я можу написати із помилочкою..... . :sigh: А ти думаєш автори сайту безграмотні???? ?? А ти ось до яких себе відносиш????? :lol: ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!
Цитата
 
 
#34 Тризуб 07.01.2008, 19:10
Optumistka, якщо людина є грамотною, і знає рідну мову, в неї не виникає механічних помилок.
Цитата
 

Додати коментар