Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 22 гостей на сайті

Реклама

Якими будуть kopychyntsi.com.ua до виборів?

Чим ближче до виборів тим все більше людей говорять про місцеві вибори, кандидатів, локальні політичні скандали, новини і т.д. і т.п. речі. Часто виливається бруд і відверті наклепи з боку одних політичних сил в сторону інших, причому в різній формі. Хтось це робить у словесній, агітаційні, а дехто в інтернет формі. Якими будуть kopychyntsi.com.ua в період виборчого процесу читайте далі.

Якщо ви уважно переглянули виборчі списки то мабуть помітили кілька прізвищ, котрі беруть участь у виборчому процесі і до того ж мають пряме відношення до даного інтернет-ресурсу. Розуміючи про певну роль нашого інтернет ЗМІ в копичинецькому інформаційному просторі та ролі незалежних ЗМІ ми вирішили не використовувати сайт на користь тієї чи іншої політичної сили. Політика політикою, вибори виборами, а сайт сайтом. Отже, що власне ми придумали і як ми будемо "переживати" цей не спокійний період виборів:

1) Банер

Поруч з іншими банерами вверху сторінки ви також зможете побачити і спеціальний банер про вибори. Клікнувши по ньому ви миттєво потрапите на сторінку із зазначеними учасниками виборчих перегонів і зможете ознайомитись з інформацією у будь-який момент.

2) Опитування

Окрім цього ми запустимо спеціальні опитування "За кого ви голосуватимете на посаду мера?" та "За яку політичну силу ви голосуватимете на виборах до Міської Ради?". Таким чином ми хоч трошки зможемо побачити інтернет настрої виборців. Запитань щодо мажоритарників ми вирішили не ставити, адже дуже важко визначити до якого округу відноситься інтернет-користувач =)

1286914413-clip-25kb

3) Спецпроект від kopychyntsi.com.ua

Також до цих виборів ми підготували спеціальний проект, котрий надіємось реалізувати. Ми будемо задавати запитання кандидатам в мери, відповідно це запишемо на відео та аудіо та викладемо на сайті. Запитання будуть однакові для всіх і будуть опубліковані одночасно для всіх кандидатів. Опитавши 5 з 7 кандидатів на посаду мера міста (ще 2 просто не зустріли поки що) всі 5 погодились. Думаю решта 2 також дадуть згоду. Доречі запитання можна пропонувати в коментарях. Сам формат інтерв'ю буде доволі невеликий - 15-20 хв., чого цілком достатньо щоб подивитись на кандидата та дізнатись основні тезиси його програми.

4) Політична реклама

Також ми не виключаємо можливість розміщення політичної реклами на сторінках сайту у вигляді статтей чи банерів. Всі статті цієї категорії будуть розміщені в розділі реклама, а автором буде зазначено "Політична реклама партії n" Ось це і все.

Залишайтесь з нами! І ще одне, не забудьте зробити правильний вибір!


Коментарі:

Коментарі  

 
#17 bigfan 21.10.2010, 10:34
Цитую Кут правий:
Новоставський звичайний політичний аферест, засланий Партією регіонів в Свободу! "Копичинці-інфо" подало достовірну інформацію. Просто до останнього моменту наш "кутецький" Новоставський(можливо правильно Newpond?) не вірив, що "спецоперація" Турецького не провалиться і його висуне на мера "Свобода" і в нього був запасний варіант з "Собором". Він переграв сам себе.На момент реєстрації він являвся головою Собору(на 8.10.10)! ТВК забовязана його зняти з реєстрації за порушення п2 ст.36. В іншому разі ТВК саме порушить законодавство і голову ТВК можна притягнути до кримінальної відповідальност і? :lol: :eek: :-*

Голову ТВК також можна притягнути до кримінальної відповідальност і за те, що він не знімає пана Пеляка, через те що той одночасно балотується на мери та до Гусятинської районної ради. ст.35, п.4
Цитата
 
 
#16 кут лівий 20.10.2010, 23:41
я за чесні вибори . На мою думку " кут правий" (Пеляк) не тільки надто самовпевнений, а й
боягуз. Замість того, щоб вести чесну боротьбу з іншими кандидатами на посаду мера, всіма своїми силами старається усунути сильніших.
А попереду знову 4-5 років...
Що буде з нашим містом за цей час?
Невже ми хочемо такого мера???
залишилось 10 днів. Думаймо люди.
Цитата
 
 
+2 #15 Кут правий 20.10.2010, 20:38
Новоставський звичайний політичний аферест, засланий Партією регіонів в Свободу! "Копичинці-інфо " подало достовірну інформацію. Просто до останнього моменту наш "кутецький" Новоставський(м ожливо правильно Newpond?) не вірив, що "спецоперація" Турецького не провалиться і його висуне на мера "Свобода" і в нього був запасний варіант з "Собором". Він переграв сам себе.На момент реєстрації він являвся головою Собору(на 8.10.10)! ТВК забовязана його зняти з реєстрації за порушення п2 ст.36. В іншому разі ТВК саме порушить законодавство і голову ТВК можна притягнути до кримінальної відповідальност і? :lol: :eek: :-*
Цитата
 
 
-1 #14 bigfan 18.10.2010, 11:35
Цитую Ivan Kuteckyj:
Тараси і Андрій , ви можете щось пояснити , про те , що пише " Копичинці - інфо " , невже справді Новоставський ще в Соборі , а висунутий Свободою ? Якщо так , чи це законно?

На скільки я знаю, то там звичайна бюрократія, Богдан вийшов із Собору, а заяву як в нас буває, не зареєстрували всюди там де треба. А провладним опонентам тільки й цього треба було. Свіжа нагода спаплюжити "Свободу"
Цитата
 
 
#13 Ivan Kuteckyj 18.10.2010, 00:00
Тараси і Андрій , ви можете щось пояснити , про те , що пише " Копичинці - інфо " , невже справді Новоставський ще в Соборі , а висунутий Свободою ? Якщо так , чи це законно ?

Запитання для інтерв'ю до всіх кандидатів : Якими конкретними діями ви зможете заставити жителів міста не викидати сміття на стихійні смітники , а заключати договір з комунгоспом , якщо вони цього не хочуть ? Як ви будете боротися з тими людьми , які в центрі міста на задніх дворах створюють склади -смітники ? І коли появляться сміттєві баки ?
Цитата
 
 
#12 Кут правий 15.10.2010, 18:43
Shtyk на скільки я розумію зараз не можливо вплинути на жодного депутата, ні меру, ні прокурору. Єдиний момент, коли він сам напише заяву.
Цитата
 
 
#11 Кут правий 15.10.2010, 18:37
В свій час БЮТ вже користувався імперативним мандатом , і депутати навіть з інших фракцій поялись втратити мандат. Але нажаль з 2008 р. це вже недіє.
Цитата
 
 
#10 bigfan 15.10.2010, 16:01
Цитую Shtyk:
2 bigfan я не хочу, щоб таке повторювалося, і тому питаю кандидатів і просто людей як то виправляти.

2 Тризуб мені до серця імперативні мандати, мені тре знати яким чином практично у нас в Копичинцях можна поміняти "дупатата" якщо він заганяється... і мер повинен брати у цьому керівну роль. Якщо він в цьому самоусунеться, то народ, або догниє в копичинецькому безладі, або візьметься за гралі (Желізняка і Лободіна згадайте)... і те і інше не є дорбе... погоджуєтесь?

читав в законі що якщо депутат не ходить на більше половини сесій за рік, то аж тоді з нього знімають повноваження. За активність там ні слова
Цитата
 
 
+1 #9 Shtyk 15.10.2010, 14:20
2 bigfan я не хочу, щоб таке повторювалося, і тому питаю кандидатів і просто людей як то виправляти.

2 Тризуб мені до серця імперативні мандати, мені тре знати яким чином практично у нас в Копичинцях можна поміняти "дупатата" якщо він заганяється... і мер повинен брати у цьому керівну роль. Якщо він в цьому самоусунеться, то народ, або догниє в копичинецькому безладі, або візьметься за гралі (Желізняка і Лободіна згадайте)... і те і інше не є дорбе... погоджуєтесь?
Цитата
 
 
#8 Тризуб 15.10.2010, 10:42
Цитую Shtyk:
2 Ivan Kuteckyj, повністю з Вами згоден, просто я написав, мабуть, "завумними" словами.
Виконання бюджету - це надходження міста та його видатки постатейно(що, куди, кому, коли).

я не дуже добре розбираюся у виборчому законодавстві до місцевих органів управління, тому важко чітко сформулювати питання, але постараюсь. Головне вловити суть, а там підправте.
Мене, як виборця, не влаштовує чекати 4 роки, щоб поміняти ледачого "дупатата", котрий затесався в Раду.
Яким чином його можна змістити? Яку позицію при цьому буде займати мер?

Щоб змістити депутата треба щоб був імперативний мандат (тоді партії які висувають такого депутата матимуть право його відкликати)
Цитата
 

Додати коментар