Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 29 гостей на сайті

Реклама

Твіттер-трансляція. Скоро буде!

Шановні користувачі, в найближчому майбутньому ми плануємо проводити текстові онлайн трансляції різних події, чи то футболу, чи ще чогось на сторінках нашого сайту. Поки існує кілька варіантів проведення такого роду іновації -  за допомогою твіттера (який є універсальним), про який я свого часу писав, або безпосередньо засобами нашого сайту (але тоді буде проблема в оперативності).

І коротенько розкажу, як працює така штука. От уявіть, ви не маєте можливості бути скажімо на футболі, концерті, зборах громадян, і т.д. Але маєте доступ до інтернету. Ми зі своєї сторони пишемо з будь-чого, з мобільного, КПК, нетбуків, ноутбуків, а ви дивлячись на певну статтю - бачите всі оновлення про певну подію. Наприклад:

- 12.30 На копичинецьком стадіоні розпочалась гра "Надія"-"Динамо"

- 12.35 Наші збили гол. Ура. Надія попереду

Ну і т.д, в залежності від роду заходу і все це можна читати в режимі онлайн. Звісно після онлайн трансляції ми всі повідомлення виберемо і вже як статтею кинемо на сайт, щоб ви в будь-який момент змогли ознайомитись з подією безпосередньо "віртуально" побувавши там.

А наразі, в даній статті ви зможете бачити всі повідомлення, котрі позначені копичинецьким хештегом #kopychyntsi. А я зможу протестувати дієздатність системи

 

Коментарі:

Коментарі  

 
#2 Дьома 06.06.2010, 17:58
дякую Тарас! думаю таке буде актуальним, щоб почитати все в режимі онлайн!

ще забув написати, щоб побачити оновлення сторінку можна не оновлювати, всі повідомлення автоматично будуть в статті!
Цитата
 
 
#1 Tar.ko 06.06.2010, 15:41
круто_
дуже добре, що наші адміни попри все не опускають руки, а продовжують нас тішити різними нрвинками)))))_
kopychyntsi.com.ua- найкращі_
Цитата
 

Додати коментар