Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 57 гостей на сайті

Реклама

КартаПроблем - інструмент для вирішення проблем міста

 Зовсім нещодавно в інтернеті з'явився проект "КартаПроблем" - kartaproblem.org, котрий покликаний вирішувати різні проблеми у всіх куточках нашої держави, в тому числі і у нашому місті. Як все це працює? Дізнайтесь далі.

Проект працює таким чином. Якщо ви виявили якусь проблему на вулиці свого міста, ви можете відобразити цей факт (зробити фотографію), розмістити на сайті у відповідну категорію і згенерувати текст скарги. Після цього, ви роздруковуєте автоматично підготовлений текст скарги і відправляєте поштою у відповідний орган влади (буде вказаний в тексті).

Коли ваша скарга буде одержана і розглянута, вам, протягом 30 днів, буде направлена відповідь. У випадку, якщо проблема усунена — ви відзначаєте цей факт, якщо прийшла «відписка» — за колишньою схемою — створюєте звернення до прокуратури.

Відповідно всі ці проблеми відобразяться на карті, і кожен бажаючий зможе слідкувати за проблемами та їх вирішенням у своєму регіоні. Вже зараз є можливість поскаржитись на Міське господарство, порушення закону, безпеку, дороги і транспорт, тощо. А ви готові до активних дій?


Коментарі:

Коментарі  

 
+3 #3 Дьома 13.11.2012, 10:45
Цитую Сіра Потвора:
в нас вся територія міста в відмітках буде.

сумніваюсь :( народ в нас дуже пасивний
Цитата
 
 
+2 #2 Сіра Потвора 12.11.2012, 20:46
в нас вся територія міста в відмітках буде.
Цитата
 
 
#1 Петросян 12.11.2012, 19:24
так на тій карті вулиці не позначені.
Цитата
 

Додати коментар