Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 57 гостей на сайті

Реклама

Від редакції

З Днем Народження, Вікторе!

 Від імені всього міського порталу, адміністраторів та відвідувачів хочу привітати нашого друга, партнера, власника компютерного центру Kopy.com Віктора Іванкова, відомого на нашому сайті по ніку kopycom. Віктор завжди підтримував нас у всіх наших починаннях, акціях, заходах і т.д. Тому в цей день хочеться привітати і щиро побажати міцного здоров'я (адже це головне), успіху в житті та бізнесі, багато багатих клієнтів, щоб добре працювала мережа, принтери і різна периферія :) і взагалі всього самого найкращого. Ще раз зі святом!

 

Новий тираж - нові футболки!

Ще в далекому 2007 році ми створили перші футболки з логотипом нашого сайту. Тоді це був пробний тираж, загальна кількість футболок в якому не досягала мабуть і десятка. Тоді футболки були білими, друк виконаний технологією термоперенесення. Зараз ми вирішили зробити футболки чорного кольору проте на цей раз оскільки тираж буде більший буде використана технологія шовкодруку, яка є кращою, малюнок залишається довше і не витирається. На сьогодні розроблено два ескізи малюнків, нам прийдеться вибрати один.

 

Деякі зміни на сайті

На сьогоднішній день на сайті було введено дві інновації. Перша - ми замінили чат, друга - нова система зворотнього зв'язку.

 

З Днем Народження, Тарасе!!!

ПодаруночокАдміністрація, редактори, автори і всі відвідувачі інформаційно-розважального порталу міста Копичинці  вітають нашого найкращого адміністратора Тараса Демчука (Дьому)  із Днем Народження!

Нехай кожна мить буде повна надії
і нехай пощастить здійснити усі свої мрії!
Удачі, натхнення й духовного росту,
Хай буде в житті усе легко та просто!

Крім цього, правда із великим запізненням, вітаємо Тараса із Днем системного адміністратора, що святкується в останню п'ятницю липня. Побажаємо ж йому в своє професійне свято не мати  ніяких прикрощів і почути від нас всіх заслужене "дякуємо".

 

 

Яка злива, які вроки? kopychyntsi.com.ua, нам – 3 роки!

 Доля святкування третьої річниці сайту вашого міста вирішувалась за лічені секунди. До останньої хвилини не вірилось, що, навіть попри сильну зливу і нещадний град, нам вдасться кардинально змінити заплановане місце дислокації й тим самим провести не менш веселе і забавне свято.

 

 

kopychyntsi.com.ua. 3 роки онлайн

 Ну от вже 3 роки вводячи в стрічку броузера kopychyntsi.com.ua ви потрапляєте на інформаційну сторінку нашого міста. Звичайно 3 роки це дуже незначний термін. В 3 роки дитина ще не дуже добре розмовляє, чого не скажеш про наш портал, котрий розмовляє від дня свого створення. :) Щоправда іноді не так періодично як хотілось би. Отже, наші скромні досягнення та статистика за рік праці читайте далі. 

 

Нам 3 рочки!

Промайнув ще один рік нашої спільної праці. Деталі святкування читайте далі.

 

З Днем Народження, Rulya!

В цей день від імені всієї команди kopychyntsi.com.ua хочу привітати нашого фото-відео репортера Руслана, котрий у нас на сайті зареєстрований під ніком Rulya. Хочеться побажати здоров'я, любові, успіхів у всіх починаннях, побільше вдалих фото-відео репортажів та багато хорошого настрою. Ще раз зі святом!

 

На Івана, на Купала була колись забава

Сьогодні, 7 липня, у нашому містечку, та й не тільки у нашому, святкують Івана Купала. Це свято має язичницькі корені, але християнський світ не перестав вшановувати традицію, а став називати цей день як Різдво Івана Хрестителя. Як би там не було: свято настало і вже багато хто з копичан святкує, і ще багато спить після вчорашнього передсвяткування на Рудках, комплексі, річках і лісах...

 

Знову зміни!

 Мабуть,  всі помітили чергові зміни в роботі нашого сайту. Отже, ще раз зустрічайте оновлений сайт нашого міста! З попереднім дизайном виникли певні нарікання і проблеми, тому ми вирішили вчергове щось змінити. Надіюсь, зміни підуть на краще. Також ми змінили і логотип. Тепер на ньому красується панорама нашого міста, що зроблена з костелу. Саме фото наділене ефектом деякої постарілості, що надає ще більш романтичнішого шарму (за ефект дякуємо terry_usa). Також не працювала Дошка оголошень. Зараз все працює. Користуйтесь та залишайтесь з нами!

 
Сторінка 9 з 22