Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 54 гостей на сайті

Реклама

Від редакції

Оприлюднено список небайдужих

Складено детальний список пожертв на модернізацію, підтримку та розвиток інформаційно-розважального порталу міста kopychyntsi.com.ua. Переглянути можна, натиснувши на "Хто не байдужий", що в колонці праворуч. Тим, хто хоче, але не знає, як можна допомогти рідному сайту, без якого ви не можете жити, тисніть на "Підтримай kopychyntsi.com.ua"

 

Завдяки благодійному аукціону сайт отримав 2044 гривні

Нагадаємо, що протягом лютого серед містян пройшов благодійний аукціон "Купи побачення". Веселий, непередбачуваний і добрий процес голосування за людей дозволив збагатити рідний портал Копичинців на 2044 гривні. Ці гроші підуть на модернізацію ресурсу, а саме на оренду сервера, що дозволить безперебійно дивитися на Копичинці з двох веб-камер та цілодобово слухати інтернет-станцію нашого міста. Детальніший звіт про результати аукціону - дивіться далі. 

 

Хто не купив - той запізнився

Благодійний аукціон «Купи побачення в Копичинцях», що прописаний на сторінці vkontakte.ru/club14503661, вже скоро стане свідком цікавих та захопливих побачень. Адже сьогодні завершується прийом ставок за право піти на зустріч з людиною, котра вам симпатизує. Хто не знав чи, можливо, не встиг викласти свою остаточну думку, варто до 21.00 поспішити і зробити свою ставку. Переможці аукціону зобов’язуються завтра, 13 лютого, внести благодійні кошти в приміщенні комп’ютерного центру kopy.com протягом з 18 до 20 години. Також сьогодні підіб’ємо підсумки фотоконкурсу «По життю – з усмішкою», де трійці переможців також радимо підійти у вже зазначений час до kopy.com”у за подарунками.

 

Фотоконкурс "По життю - з усмішкою" в рамках благодійного аукціону "Купи побачення в Копичинцях"

В рамках проведення аукціону "Купи побачення в Копичинцях" ми відкрили тематичний фотоконкурс "По життю - з усмішкою". На сьогодні вже додано 58 фотографій, зроблено близько 1000 голосів. Про деталі фотоконкурсу та його правила - читайте далі. 

 

А ти вже купив побачення в Копичинцях?

Як часткове доповнення до статті «Перспектива. Яка вона?» редакція сайту не стала чекати на пасивну допомогу користувачів, а запропонувала їм чудову та корисну розвагу. 16 січня в одній з найпопулярніших соціальних мереж ми відкрили групу під назвою «Благодійний аукціон КУПИ ПОБАЧЕННЯ (Копичинці і околиці;)). Що це за аукціон, які його правила і яка його роль – читайте далі.

 

Як називатиметься наше радіо?

Знову повернусь до назви радіо. Адже не так вже за горами і його запуск. Оскільки слухати вам його, то і назву повинні вибрати саме ви. За тиждень надійшло десь 10 варіантів. Сьогодні в нас день виборів, на дільницях - презедента, у нас на сайті - назва радіо. Отже, голосуйте

 

Перспектива. Яка вона?

Навіть не знаю з чого почати статтю. Але з чогось почати таки треба. Отже мова піде про перспективи розвитку нашого сайту, майбутні плани та ідеї, яким звісно знадобиться ваша підтримка, дорогі читачі і користувачі. Отже що ми задумали найближчим часом читайте далі.

 

Twitter - пташка, що цвірінькає

Гуляючи по безкрайніх просторах глобальної мережі,  ви мабуть не раз натрапляли на зображення "синьої пташки" чи надписи на кшталт "follow me", "twitter" та інше. Ну і, звісно, ви не звертали особливої уваги на це?! А жаль, адже мова піде про один з наймасовіших продуктів сьогодення. Твіттер лише протягом 2009 року в 20 разів збільшив аудиторію своїх користувачів. Що це за звір і як його та з чим його їсти, скільки перчити та солити, читайте далі. 

 

Більшість користувачів kopychyntsi.com.ua обрали високошвидкісний Інтернет

Нещодавно ми проводили опитування, щоб дізнатися можливості підключення наших користувачів до Інтернет. А відтак, спираючись на результати, визначити можливості для впровадження нових сервісів. Опитування тривало майже місяць і виявилось, що поганеньким, відсталим і до того ж дорогим Інтернетом вже ніхто користуватися не хоче. Статистика – далі.

 

Інтернет-радіо в Копичинцях: мрія чи реальність?

Голови колективу сайту kopychyntsi.com.ua постійно зайняті думками, щоб то ще зробити для розвитку рідного міста. На разі зупинились на ідеї створення власної інтернет-радіоточки в Копичинцях. Сам процес організації радіо з теоретичної літератури ми вже вивчили, тепер залишилась лише практика, яка, не таємниця, дається найважче. Щоб не допустити помилок, звертаємось до вас, шановні користувачі, допомогти нам. А чим саме ви можете долучитися до створення  Інтернет-радіо, читайте далі.

 
Сторінка 7 з 22