Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 54 гостей на сайті

Реклама

Від редакції

Старі фотографії в новому році

 В нашій ретрофотогалереї чергове поповнення світлин. Цього разу це польські листівки, знайдені в архіві національної польської бібліотеки. Серед фотографій є і річка Нічлава, костел з кількох ракурсів, церква на Горі з кількох ракурсів, площа Ринок, школа №1, повітове староство тих часів. Що цікаво, листівки скановані і у чудовій якості. Гарного перегляду

 

З Новим Роком 2011

 

Ну і відеопривітання дивитись тут 

 

копичинці.com.ua - ще один домен

 Хоч я і не є прихильником кириличних доменних імен, але марку підтримувати потрібно. Минулого року св.Миколай приніс нам веб-камеру для міста, цього року менший сюрприз - ще одне доменне ім'я, таке, яке ви бачите на логотипі - копичинці.com.ua. Ввівши її в адресну стрічку браузери ви незмінно потрапите на даний сайт

 

Копичинці у кращій деталізації на карті Google Maps

 Ну нарешті. Компанія Google покращила якість супутникових знімків у Копичинцях. Щоправда деталізація не настільки хороша, як скажімо у Чорткова чи Тернополя, проте вже зараз можна розгледіти вулиці, видно контури будинків. Що ж, вітаємо вас і себе!

 

Поповнення старих фотографій

 Завдяки сайту castles.com.ua у нашій фотогалереї з'явилась чергова порція ретрофотографій нашого міста, серед експонатів зокрема фотографія руїн замку, залізничної вулиці та інші. Переглянути все це можна у фотогалереї.

 

Якими будуть kopychyntsi.com.ua до виборів?

Чим ближче до виборів тим все більше людей говорять про місцеві вибори, кандидатів, локальні політичні скандали, новини і т.д. і т.п. речі. Часто виливається бруд і відверті наклепи з боку одних політичних сил в сторону інших, причому в різній формі. Хтось це робить у словесній, агітаційні, а дехто в інтернет формі. Якими будуть kopychyntsi.com.ua в період виборчого процесу читайте далі.

 

Відремонтовано кільце для стрітболу

 Вчора хлопці Андрій bigfan та Тарас Лушней відремонтували стрітбольне кільце на стадіоні. Тепер залишається його пофарбувати. Тому завтра, хто буде мати можливість (особливо з гравців команд), приходьте орієнтовно на 14.00 - потрібна ваша допомога!

 

З Днем Народження, Вікторе!

17 серпня святкував свій День Народження Віктор Іванків, знаний на сайті також під нікнеймом kopycom. З перших днів існування нашого сайту Віктор активно підтримує нас. Без нього на kopychyntsi.com.ua не реалізувались би такі проекти як веб-камера, конкурс "Фотоспека" і багато чого іншого. Тому хотілось би від імені всіх користувачів сайту, адміністрації, і від себе особисто привітати Віктора (хоч трошки із запізненням) і побажати в житті всього самого найкращого, щастя, здоров'я, успіху у всіх починаннях, реалізації всіх життєвих, творчих проектів. Ще раз зі святом!

 

З Днем Народження, ДЬОМА

Від імені всіх користувачів сайту kopychyntsi.com.ua, щиро вітаємо з Днем Народження нашого адміна та автора багатьох статтей Дьому. Хочемо побажати міцного козацького здоров'я, успіху у всіх починаннях, задоволення від роботи, щастя, терпіння, розвитку для сайту і здійснення всіх творчих і особистих задумів. З днем народження, друже!

 

 

Нам 4 роки!

 Дорогі користувачі нашого порталу. Сьогодні, 1 серпня чергова річниця існування нашого порталу. Нам вже 4 роки. Багато це чи мало!? Тому хочеться привітати всіх хто весь цей час підтримував нас, читав нас, залишав коментарі. Залишайтесь з нами!

 
Сторінка 4 з 22