Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 53 гостей на сайті

Реклама

Справжнє таксі невеличкого містечка

Копичинці, невеличке провінційне містечко в південній частині нашої області із близько семи тисячами мешканців. Із розпадом Союзу тут поступово зник і громадський транспорт, який через малу кількість пасажирів став просто нерентабельним. З того часу проблема перевезень гостро стала перед копичанами. Тому і почали з’являтись приватні перевізники.

Це були поодинокі таксисти, що переважно працювали на замовлення, щоразу майже із постійними клієнтами, які мали мобільний номер кожного і по потребі викликали.

Містечко хоч і невеличке, проте доволі розкидане на берегах Нічлави і щоб добратися з одного кінця до іншого потрібно подолати подекуди навіть більше 4 км. Гостро стояла проблема із хворими, котрим із центру до лікарні, що знаходиться на краю Копичинець потрібно було пройти майже 2 км. На початку року існувало десь близько 10 приватних перевізників, що подекуди без ліцензії потрохи розвивали свій бізнес, встановлюючи кожен свої правила та тарифи. Але вже у березні 2007, підприємець із сусіднього села Яблунів, вивчивши місцевий ринок, вирішив спробувати створити приватний автопарк. Детальніше про це розповів найстарший водій таксопарку – Іван Йосипович Шастків:

Найстарший водій таксопарку – Іван Йосипович Шастків

«Я усе своє життя пропрацював на рейсових автобусах, в Копичинецькому АТП, тому із приємністю відгукнувся на пропозицію знайомого що створював приватний автопарк. Спершу було тільки дві автомашини в Копичинцях, дві в Хоросткові та Гусятині. Працювати було досить важко, бо люди не привикли до справжнього таксі, а така розпорошеність машин не давала змоги якісно та швидко обслужити клієнта. Тому власник і вирішив згрупувати усі машини у Копичинцях. На сьогоднішній день таксопарк налічує 9 автомобілів, за кожним із яких закріплено два водії, що працюють через два дні. Є також диспетчерська служба, так як усі автомашини оснащені сучасними радіостанціями і клієнту залишається тільки подзвонити чи на стаціонарний, чи на мобільний номер, а диспетчер уже сам направить потрібну автомашину за викликом. Тарифи досить недорогі – 6 гривень по місту до 3-х кілометрів, за межами 1 гривня 80 коп., 5 хвилин стоянки – 1 гривня. З подорожчанням бензину довелось і проїзд по місту підняти на одну гривню, адже до цього ця послуга вартувала всього 5 гривень. Цікавою послугою є і доставка товарів, що користується популярністю на ринку. Тепер не варто їхати чи йти до центру щоб придбати потрібну річ, можна просто зателефонувати диспетчеру і вказати що саме потрібно купити і за якою адресою доставити і за декілька хвилин потрібний вам товар буде у вашій оселі. Доставка такого вантажу оплачується крім наїжджених кілометрів уже за розсудом самого замовника. Хто дасть 2 гривні, хто більше, це уже від людини залежить» - посміхається Іван Йосипович.

Команда таксопарку чекає на черговий виклик

Водії за власний кошт лагодять автомобілі та заправляють. В касу вони спершу здавали 75 гривень, а тепер уже 85. Перед виїздом щодня обов’язково проходять медичний огляд та перевіряють технічний стан. Як зазначає пан Шастків щоб був результат потрібно добре намотатися за день, так як поки що таксі працює з 7.00 до 24.00. Останнім часом почали дедалі більше замовляти рейси у віддалені точки, тому вдень доводиться намотувати 500, а то і більше кілометрів.

«Ми задоволені своєю роботою, адже так приємно щоразу слухати слова вдячності від літніх людей, котрих «підвозимо» до лікарні, чи батьків школярів, які живуть у віддалених від центру районах і долають щодня по декілька кілометрів на науку» - зазначає Іван Йосипович. «В планах є збільшити кількість машин і замінити зношені «жигулі», які через погані дороги часто виходять з ладу. Адже сервіс для наших клієнтів і якість перевезення для нас головне». Довго поспілкуватися не вдалося, так як по радіостанції прозвучав черговий виклик – літня жінка просила підвести від магазину мішок зерна, для господарки, і Іван Йосипович Поспішив до клієнта…

Приємно що у невеличкому містечку Копичинцях транспортна проблема вирішилась таким шляхом. Сьогодні містом курсує більше 15 таксі, більшість з яких приватного автопарку. Щодня у диспетчерську службу поступають сотні викликів, а автомобілі із шашечками на даху, в теплі і комфорті доставляють своїх клієнтів до місця призначення. Відрадно, що місто розвивається.


Коментарі:

Коментарі  

 
#19 Ліза 10.11.2013, 18:30
Підскажіть будь-ласка номер телефону в службу таксі Копичинців!!!
Цитата
 
 
+1 #18 Peligro 20.01.2008, 16:54
Мова іде не про розмежування людей на панів і хлопів. Я про покращення сервісу. В Штатах також є такі собі VIP-машини. Можеш вибрати собі Ford чи Towncar, або прокататися на лімузині. Кожен платить за певний сервіс. Правда, там поширено робити собі такі маленькі подарунки на свята, і коштує прокат лімузину не такі вжеі великі гроші, та і ніхто цим не вимахується. Це usually occasion.
Цитата
 
 
#17 terry_usa 20.01.2008, 00:50
Що за мода на VIP? Ні в Польщі, ні в Штатах я ні разу не бачив ні VIP парковок, ні VIP магазинів!!! Тільки у нас і в Росії.Що називається, зроби з хлопа пана! Ну дуже Very Imortant Person! Не смішіть мої тапочки, вони і так смішні! Є таксі, з допомогою яких можна вирішити ряд проблем, маючи вдома тільки ровер, - супер! А з часом ті Жигулики самі повимирають, та й власники розкрутяться на новіші авто. Нормальний процес!
Цитата
 
 
#16 Peligro 19.01.2008, 16:31
Але не всі мають мерса! А дехто їздить і на роверку! :D
Цитата
 
 
#15 Zid@ne 19.01.2008, 16:27
Peligro думаєш потрібно Мерса? ВІП-клієнти мають всі свої автомобілі.
Цитата
 
 
#14 Peligro 19.01.2008, 16:14
Таксі то файна штука! А от якість машин... Завели би якогось "мерса" для VIP- клієнтів :lol:
Цитата
 
 
#13 Емілі 18.01.2008, 22:19
ніколи не помічала за нашими таксистами "шумахерства" :-?
Але те, що в нас є тепер такий транспорт - величезний плюс і крок вперед!
Цитата
 
 
#12 Kurt 16.01.2008, 20:19
Та вони там всі ггонщики, в цьому я точно впевнений, і розвороти їхні тоже класні :lol: :lol: :lol: а якшо ти в середині машини сидиш то і обробитися не довго :-* :-* :-*
Цитата
 
 
#11 bigfan 16.01.2008, 18:57
Угу, позавчора бачив як таксі "ментовський розворот" зробило на слизькій дорозі. Але такі приколи собі дозволяють лише пацани. Старі воділи, такі як той самий Шастків, чи Яськів собі такого не дозволяють. От таксував колись «паяльник», ото був гонщик.
Цитата
 
 
#10 polkovnik 16.01.2008, 18:32
а чи всім подобається стиль їзди таксістів
Цитата
 

Додати коментар