Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 25 гостей на сайті

Реклама

Останній дзвоник в школі-гімназії

Останній дзвоник у навчально-виховному комплексі „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія” розпочався жваво і проходив так само динамічно. За півтори години свята педагогічний колектив нагородив найуспішніших учнів, перевів у наступні класи решту школярів і допустив до складання іспитів цьогорічних випускників школи. Про все детальніше дивіться у фоторепортажі з останнього дзвоника НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія"
У навчально-виховному комплексі „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія” школярі вітали закінчення навчання словами "Здрастуй, любе літечко". Шкільне подвір’я було прикрашене, окрім напису, іншими декораціями: стрічками, паперовими дзвониками і повітряними кульками. Останні після закінчення свята наймолодші учні пустили летіти високо в небо, тим самим стали провісниками початку літа.


Останній дзвоник у НВК „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія” розпочався о 9.30 год., але навіть з раненька сонце вже добряче дошкуляло маленьким школярів, яким нікуди було сховатися у тінь. Дуже приємна традиція у першої школи міста Копичинці: тут вже протягом років заведено одягати на останній чи перший дзвоник вишиване вбрання. Як бачимо на попередній світлині, діти якраз одягнені у національному строї.


 

Звучить національний гімн України - "Ще не вмерла України", як традиційний початок свята останнього дзвоника. На фото заступник директора Гутор Д. (ліворуч), директор школи Білик О. (посередині) і одна з ведучих свята Лаврушко Т. (праворуч).


 
Винесення державного прапора України

 

 

 

Діти - цвіт нації!

 


 

Директор, Білик Ольга Іванівна, нагородила найуспішних учнів школи-гімназії похвальними листами, грамотами та грошовими преміями, а таких учнів-відмінників було чимало.


 

На свято останнього дзвоника запросили й вчителів-пенсіонерів, зокрема попереднього директора цієї школи Зарембського Богдана (на фото праворуч)


 
Співають наймолодші таланти школи-гімназії

 


 
А тим часом діти, котрим було нецікаво дивитися на свято, робили фізичні вправи на брусах :)

 


 
А так радіє закінченню навчального року третьокласник :)

 


 
Цьогорічним випускникам школи-гімназії якось не до свята останнього дзвоника, бо на них попереду ще чекають випускні та вступні іспити.
Спонсор допису: У вас є власний будинок і ви прагнете його модернізувати? Для вас існує Насос Aiken MSP-125/0,40-1. Дренажные насосы. котрі вам пригодяться

Коментарі:

Коментарі  

 
#11 Емілі 06.06.2008, 14:47
Ну що може бути в таких святах нового?! Одноманітні вірші, пісні, сценки, вальс, голуби, кульки... Можливо, навпаки тут не фантазія потрібна, а розуміння, що все перечислене пора б помаленько викреслювати із сценаріїв :sigh: І не перетворювати урочисте вручення похвальних листів і завершення навчального року в концерт. Аналогічно і випускний... Вручення атестатів, як всеміський показ моди...
Оптимістка права, як є ідеї змін - висувайте їх, цікаві пропозиції завжди лише вітаються ;-)
Цитата
 
 
#10 Optumistka 05.06.2008, 17:29
;-) і доречі якщо хотілось чогось нового -потрібно було запропонувати щось нове, що було б цікаве на твою думку))) :-?
Зробили б усе що могли...а то ніколи нікому нічого не треба.....а потім незадоволення)
Мені все сподобалось))) і сонце і дітки і шаріки і настрій))
на настпний раз давайте будем виносити свої пропозиції і свято повинно сподобатись усім! :lol:
Цитата
 
 
#9 pashko 05.06.2008, 16:38
Хух, добре, що стаття нормально, а то, читаючи попередні коментарі, думав, що знову будуть претензії до мене :)))

Дівчино, не уважно читаєте: кульки були! І он діти їх в руках тримають. Я ж не міг зафіксувати політ кульок у небі, бо вже тим часом біг на другу школу робити матеріал для статті. Звиняйте, двадцять рук не маю)
Цитата
 
 
#8 Дівчина 05.06.2008, 15:40
А, доречі дітки такі гарні вийшли. :-): :P Ачо вальсу випускників немає????((:sad : .......і кульок??
Цитата
 
 
#7 Дівчина 05.06.2008, 15:34
На мою думку моглиб щось краще придумати на останьому дзвонику. Того року було краще. Просто кожного року одне і те саме..... :sad: :sad: ((((( Це ж останій дзвоник. Включіть фантазію!!!!!! А загалом наромально. Добре хоч погода гарна була. Стаття гарна, а свято....мені ........ недуже :sigh: :o :o
Цитата
 
 
#6 Дьома 05.06.2008, 12:51
добре шо класна погода була, а то при дощі стояти якось не дуже...
Цитата
 
 
#5 Optumistka 04.06.2008, 18:27
:lol: :lol: Думаю дзвоник вдався!) Але сонце було щедрим!!!)) Точно підмітив, уже з самого ранку! :-)

доречі так приємно своє прізвище побачити)))))

гарна стаття! ;-) 8) Подяка від усієї школи)
Цитата
 
 
#4 Boduk 04.06.2008, 17:21
Злюка, сонце жарило якраз їй в очі.
Цитата
 
 
#3 Sofka 04.06.2008, 00:38
ггг)А ще кльовий там Вовка Дорогий вийшов))Ну,цей третьокласник) :lol: :lol: :lol:
Цитата
 
 
#2 pashko 03.06.2008, 23:11
Хто така Бараболя?
Цитата
 

Додати коментар