Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 49 гостей на сайті

Реклама

Осінні турботи для автомобілістів

Виробники шин, працівники ДАІ, вулканізацій та й більшість водіїв сходяться на думці, що готувати автомобіль до морозу потрібно ще з осені. Зимова «взувачка» для авто обійдеться від 2 до 6 тисяч гривень.

- Торік зима застала мене зненацька, - розповів kopychyntsi.com.ua один із приватних таксистів міста. - Повертаючись пізно ввечері до Копичинців з тривалого рейсу, я побачив, що вулиці прихопили заморозки. Не справившись з керуванням, врізався в іншу автівку. На щастя, страхова компанія відшкодувала збитки, а ось власну машину довелось ремонтувати за свій кошт.
Аби цього не трапилось, виробники шин, працівники ДАІ, вулканізацій та й більшість водіїв сходяться на думці, що готувати автомобіль до морозу потрібно ще з осені.


- Хоч ми і радимо не затягувати з "перевзувом", автомобілісти спокійно чекають першого снігу, - підкреслив працівник вулканізації. - Зазвичай ажіотаж припадає на кінець листопада. Щоб не втрачати клієнта, збільшуємо час роботи, а на обід витрачаємо чверть години.


У Копичинцях працює кілька вулканізацій, де можна замінити літній комплект шин на зимовий. Коштує така процедура від 80 до 150 гривень. Спеціалісти рекомендують змінювати усі колеса. Зрештою, чи для економії, чи через самовпевненість, але чимало водіїв встановлюють лише одну пару. Як правило, ставлять їх на ведучу вісь. Та навіть це не врятує машину від заносів. Запорукою безпеки є тільки цілковита заміна шин.


Ціни на зимове "взуття" залежать від типу, розміру диска та марки виробника. Так, одна пара шин українського походження витягне з кишені водія понад 1000 гривень, а це оптимальний варіант для вітчизняних автомобілів. Вдвічі більше доведеться викласти власнику іномарки. Виробники радять "взувати" автівку відповідно до умов експлуатації. Рух по снігу можливий лише на шипованих колесах, а ось по асфальту і болоті підійде звичайна м’яка гума.


Правила дорожнього руху України визначають висоту протектора до кожного типу автомобіля. За порушення норм передбачено штраф більше 300 гривень.


Ціни на послуги шиномонтажної дільниці

Послуга

Тип автомобіля

Вартість (грн.)

Шиномонтаж диска

легкове авто

7-30

легковий універсал, позашляховик

22-45

мікроавтобус, автобус

17-50

мотоцикл

28

Балансування дисків

легкове авто

12-25

легковий універсал, позашляховик

20-30

мікроавтобус, автобус

35

мотоцикл

35

Зняття та встановлення колеса

легкове авто

7-17

легковий універсал, позашляховик

13-19

мікроавтобус, автобус

15-30

мотоцикл

за домовл.

Перевірка тиску і підкачування колеса

увесь транспорт

1-2


Коментарі:

Коментарі  

 
#4 bigfan 10.09.2010, 16:11
Цитую pashko:
У принципі так, але вдома навряд чи ти добре відбалансуєш колеса. Хоча я теж так роблю для Жигуля: сам удома.
)

Та мова не йде про балансування, хоча з нашими дорогами його потрібно робити кожного місяця
Цитата
 
 
#3 pashko 10.09.2010, 08:18
У принципі так, але вдома навряд чи ти добре відбалансуєш колеса. Хоча я теж так роблю для Жигуля: сам удома.

+100 500 за вислів з бігморда) Підняв настрій з самого ранку, дякую! ;)
Цитата
 
 
-1 #2 bigfan 10.09.2010, 07:01
Можна зекономити якщо встановити зимові шини на інші диски, тоді заміну можна проводити дома. Сам так до речі роблю. І ще, навіть супер-пупер шини не дадуть вам ніякої запоруки безпеки, тільки власний розум, вправна їзда і дотримання ПДР можуть хоча б з вашої сторони гарантувати мир та спокій на дорозі ? Сподобався вислів на придорожньому біgморді: Не пий 100, не їдь 100, живи 100
Цитата
 
 
-2 #1 amigo 09.09.2010, 13:43
Дякую за інформацію!Тепе р видно що в нашому місті за заміну шин друть по максимуму!!! :eek:
Взагаліто хай переймають європейський досвіт раз купляєш шини заміна безкоштовна а то ціни скоро перейняли у сусідів а про решту забули.
Цитата
 

Додати коментар