Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 31 гостей на сайті

Реклама

І назвали сина Лукою

Наталя Присіч І прощальному концерті ювілейного сезону обласної філармонії, на загал, дуже яскравому і піднесеному, мені бракувало не тільки української музики, а й Наталі Присіч. Люблю цю співачку ще з того незабутнього, першого в її житті, сольного концерту в 2005-му, коли її талант буквально вибухнув усіма барвами. Тоді про цей «діамант у мистецькій короні Тернопілля» (за словами моєї колеги Влади Собуцької) захоплено писала наша преса.

Та спів Наталі ми чули не так часто, бо навіть найталановитіші жінки мають ще святий материнський обов’язок. Вона пішла в декрет і народила другу дитину — сина Давида. Наприкінці минулого року знову вийшла на сцену — взяла участь у звітному концерті області (її спів тоді буквально зачарував членів журі) та в ювілейному — до 70-річчя філармонії. І вже втретє... пішла в декрет. Нещодавно Наталя Присіч народила другого сина, справжнього богатиря вагою 4 кілограми 300 грамів. І назвали хлопчика Лукою. Ім’я йому вибрав тато Дмитро, який приїхав додому із-за кордону, щоб бути поруч з дружиною під час пологів.

Тепер в їхньої старшої донечки десятирічної Яринки вже двоє братиків і дівчинка старається допомагати мамі їх глядіти. Живе тепер Наталя з дітьми в Копичинцях, у свекрухи, й не нахвалиться нею. Віра Дмитрівна за фахом лікар-гінеколог. Вона допомагала з’явитись на світ багатьом дітям, а своїми внуками тішиться особливо. Тож для Наталі її допомога неоціненна.

Від усіх шанувальників творчості співачки вітаю Наталю Присіч із народженням сина-богатиря. Хай здоровими ростуть діти вам на радість. Набирайтеся сил — і повертайтеся на сцену. Вірю, ваша щаслива зірка знову яскраво засяє на пісенному небосхилі Тернополя.

Галина САДОВСЬКА.

«Вільне життя плюс», №51 (15163) від 07.07.2010 р.

Спонсор допису: Цікавитесь енерговідновлювальними джерелами енергії? Використовуйте для себе чи підприємства Ветрогенераторы, котрі зроблять нашу планету зеленою


Коментарі:

Коментарі  

 
#1 bigfan 08.07.2010, 10:05
Хороша жінка Наталя Присіч, дай Боже їй та її дітям здоров'я та щастя.
Цитата
 

Додати коментар