Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 19 гостей на сайті

Реклама

Копичинецькі футболісти найсильніші у міні-футболі

Схоже що на футбольній ниві нашого міста нові перемоги. Так за кілька тижнів до Великодніх свят відбувався весняний районний чемпіонат з міні-футболу. Всі матчі проходили у вихідні дні - по неділях. У перший футбольний вікенд наші хлопці зустрічались із командами Васильківці, Яблунів-1, Яблунів-2 та Вікно.

Першу гру проти команди Яблунів-2 наші хлопці виграли з рахунком 2:1, у другій зіграли 2:2 із командою Яблунів-1, третю програли Васильківцям 2:0 і останню виграли у команди Вікна із рахунком 7:1, забезпечивши собі вихід із групи.

Все продовжилось і в наступну неділю, так перед хлопцями постали команди: Хоростків-2, Гусятин, Городниця. У грі з командою Хоростків-2 наші хлопці здобули перемогу 2:1, другу гру проти Гусятина програли з рахунком 3:1 і третю виграли у Гордниці із рахунком 5:1, таким чином вийшовши у фінал.

У вирішальному матчі на копичинецьку команду чекала команда Хоростків-1. В основний час вирішити футбольну суперечку не вдалось, рахунок залишився 1:1. Все вирішила серія пенальті, де наші хлопці були сильнішими і влучнішим - 3:2 (4:3 фінальний рахунок матчу).

За заслужену перемогу хлопцям вручили грамоти, кубок та медалі за 1-ше місце. Ну і не можливо не згадати гравців, котрі принесли перемогу - це Білінський П. Черниш В., Сливка І., Сливка Ю., Недільський В., Білиця Л., Козубський Р., Хоптовий А., Гондз В., Ватраль Р.

Слід сказати що участь в турнірі була ініціативою самих гравців, і нажаль не було надано жодної підтримки зі сторони місцевої влади. Але як би там не було щира подяка хлопців за представлення нашого міста в цьому турнірі та вітання з нагоди перемоги в ньому!


Коментарі:

Коментарі  

 
#2 Дьома 25.04.2012, 22:15
Цитую bigfan:
Тепер чекаєм перемог і на обласному чемпіонаті

ну це я так зрозумів не зовсім та команда, але так. чекаємо на перемоги від всіх наших :)
Цитата
 
 
#1 bigfan 25.04.2012, 22:01
Тепер чекаєм перемог і на обласному чемпіонаті
Цитата
 

Додати коментар