Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 181 гостей на сайті

Реклама

Спорт

Всі на ковзани!

Здавалось, що з останніми погодними катаклізмами та початковими ознаками глобального потепління, у Копичинцях вже ніде буде покататися на ковзанах. Та все ж, зима змилосердилася і таки постукала у двері нашого містечка. Ми ж чемно відчинили їй, щоб нарешті відчути неймовірну морозяну красу. А на замерзлому ставку тепер можна досхочу покататися на ковзанах, бо лід у Нічлаві вже доволі міцний і, що найприємніше, повністю прозорий.
 

Як ми чемпіонами з баскетболу стали…

На прохання одного із користувачів порталу попробую пригадати той час, коли команда Копичинецької ЗОШ №2 з баскетболу у 2005 році блискавично здобула перемогу на районних змаганнях. Ця стаття пролежала у моїх творчій схованці близько місяця ,ніяк не зміг звести інформацію до пуття. Але той факт, що позавчора команда другої школи Копичинців привезла з Гусятина першу сходинку, заставив мене опублікувати спогади з наших, вже історичних, баскетбольних баталій.

 

Наш земляк, Василь Іванчук, став чемпіоном світу!

Новим чемпіоном світу з бліца став представник України Василь Іванчук. Нагадаємо, що Іванчук родом з Копичинців. Детальну інформацію про нього можете подивитись у розділі "Відомі люди". Вітаємо Василя і бажаємо нових перемог!!!
 

Баскетбол - це вам не жарти

З листопада місяця поновилась робота секції з баскетболу, заняття якої проходять щосуботи на 6 годину вечора у спортзалі школи №1. Запрошуються всі бажаючі поганяти м’яча, або як пише Cruiz, круглого, адже тільки завдяки тренуванням можна розраховувати на якісь результати. А то дивись прийде літо, і кубок сайту знову виграють „Бугаї”.
 

Підбиваєм підсумки сезону

Ось і закінчилось перше коло першої дитячо-юнацької футбольної ліги України Як ви вже знаєте, наша ФК «Надія» бере участь у цій лізі.
Якщо брати в цілому, то наші хлопці провели цей сезон цілком непогано(7 перемог, 1 нічия і 1 поразка) і наразі ділять 1-2 місце з ФК «Моршинська».
 

Районна спартакіада по футболу

В вівторок-середу, 6-7 листопада в смт.Гусятині проходила районна спартакіада серед міських шкіл по футболу. Цей турнір було організовано вперше. Участь брали п’ять команд. Копичинці школа №1, Копичинці школа №2, Хоростків школа №1, Хоростків школа №2 і Гусятин школа №1.
 

ФК "Надія". На що надіятись?

Такого я вже давно не бачив. Маючи перевагу майже цілий матч і програти з таким рахунком…No comments…
 

Чемпіонат міста зі стрітболу

Не пропустіть нагоду взяти участь у першому чемпіонаті міста Копичинці зі стрітболу на Кубок сайту kopychyntsi.com.ua. Турнір відбудеться 24 серпня о 13.00, територія проведення – ігровий майданчик біля Копичинецької ЗОШ №2. Якщо вам виповнилося 15 років, якщо у вашій крові кипить жага до спортивних змагань і перемог, ви бажаєте випробувати свої сили – тоді сміливо подавайте заявку до участі у чемпіонаті!Оновлення: Переможець турніру отримає 50 грн. за умови, якщо буде заявлено не менше трьох команд.  
 

ФК "Надія" - ФК "Буревісник" - 2:3

І знов просто дуже злий нефарт…Виграючи по ходу матчу 2:0 наші хлопці знову ж умудрилися програти. Але про все по порядку. Матч відбувався між командами ФК «Надія» (Копичинці) і ФК «Буревісник» (Тернопіль). Цікавим є те, що в цьому матчі грали один проти одного два брати (Фірман А.(ФК «Надія») і Фірман Т. (ФК «Буревісник»)), і обоє відзначилися гарною грою.
 

Знову поразка :(

Плюс 34 градусів в тіні – саме при такій температурі починався матч між командами ФК «Надія» - ФК «Борщів». Очікувалось що гра не принесе високих темпів і багатьох забитих голів, так і сталося.

 

 
Сторінка 24 з 26