Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 37 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

В очікуванні Різдва

Новий рік завжди приносить нові надії, а Різдвяна радість духовно зміцнює нас, щоби ті надії втілити у життя. Ми усі багато очікуємо доброго та світлого від року, який вже постукав нам у двері. Новорічно-Різдвяні свята – найулюбленіша пора як для дорослих, так і для малят. І хоча зима цього року не хоче тішити нас своїми розвагами, на святковий настрій це анітрішки не впливає.

В копичинецькому дитячому садку були проведені родинні заняття «В очікуванні Різдва». З розповіді о.Любомира діти дізналися про місце народження Ісуса, разом з ним розглянули фігурки різдвяної шопки, роздумували, який подарунок кожна дитина може принести для Ісуса. Вихователі розповідали дітям різдвяні казки.

{gallery}2012/v_ochikuv_rizdva{/gallery}

Та найбільше діти раділи, коли виконували з мамою чи татом творчу роботу. Різдвяна зірка та ангелик, зроблені власноруч, будуть нагадувати їм про Різдво. На завершення кожної зустрічі і діти, і дорослі виконували колядки. Все це сприяло створенню гарної дружньої родинної атмосфери і передсвяткового настрою до дивного і радісного, світлого та щирого свята Різдва Христового.


Коментарі:

Коментарі  

 
#1 Alex 07.01.2012, 17:15
Молодці!!!!!!!!!!!!!!
ГАрно Було!!!!!!!!
Цитата
 

Додати коментар