Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 46 гостей на сайті

Реклама

Районна влада інформує

 Офіційний сайт Гусятинської районної за останні кілька днів повідомляє про новини які стосуються нашого міста, щоправда традиційно для себе не дуже багатослівно. Новини зовсім свіжі, 22 та 23 лютого, щоправда зовсім не інформативні :( Далі пряма мова:

22 лютого голова районної державної адміністрації С. Турецький провів робочу зустріч з начальником Копичинецького комунального підприємства "Господар" Валентиною Лемпарт. В ході зустрічі обговорювалися питання освітлення м.Копичинці, якості надання комунальних послуг населенню тощо.

23 лютого відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань культури, освіти, фізичної культури і спорту, духовного відродження. На розгляд комісії начальником фонду комунального майна райради було винесено питання про передачу цілісного майнового комплексу «Копичинецький центр культури і дозвілля» із власності територіальних громад району у власність громади м. Копичинці та про введення в мережу закладів культури Гусятинського району Копичинецького кінотеатру ім. Шевченка і виділення 2 штатних одиниць для роботи в даному кінотеатрі. Депутатська комісія з даних питань висловилась негативно, про що буде повідомлено на сесії.

Спонсор допису: Цікавитесь чудовим відпочинком на морі? Вам обов'язково слід знати про отдых в крыму, доступний якісний відпочинок за адекватну ціну


Коментарі:

Коментарі  

 
#25 Casper 21.03.2011, 09:31
Цитую akula:
пропиши все і кинь на

це ти кому??
Цитата
 
 
#24 akula 20.03.2011, 17:15
пропиши все і кинь на
Цитата
 
 
#23 Casper 20.03.2011, 01:11
Щоб щось заробити треба вкласти))
Тобто, візбмем прикладом - дискотеку))
вкласти гроші в її підняття, купити кращу апаратуру, продовжити час самого процесу танців), щоб підняти її на рівень клубу))
тоді з того: звязками діджеїв та інших, запрошувати інших діджеїв, для різноманіття. будуть приходити більше народу, і не тільки з Копичинець. після, наприклад 12 години, підняти ціну білета щоб "діти" не вештались, а йшли додому. Це тільки приклади, як можна заробляти не погані гроші для БК тільки дискотекою))
Причому можна і виставами, фільмами, так як пропонував Тері.
Ну, якшо все краще обдумати, то можна багато чого досягти))
Макс!!! ти говориш робити справу , а не писати))
гоу!!! я тільки за)) але хто нас слухати буде))
ти знаєш шо старання є )) і втому числі і твої)))
я за щоб шось робити на користь)) і в наших з тобою та інших випадках, як то кажеться "безвоздмездно" , а просто для свого задоволення та задоволення інших)
Хто Підтримає?????? Зробити якийсь комітет чи що??))))
Цитата
 
 
#22 akula 19.03.2011, 20:54
Цитую Тризуб:
Цікаво яка доля буде нашого ЦКіД?

та мабуть така як побуткомбінату, баурівського клубу, кінотеатру та іншого.... Прикро але багато депутатів є не насвоєму місті, взагалі незнають що вони там роблять.... Так захотів виборець! Шкода що ми своїми руками спилюєм гілляку на якій сидимо.... Якщо радикально не вжити заходів по розвитку міста то буде занепад..... Не питання в бюджеті - попередні не кризові роки, що було зроблено за бюджетні гроші? Назвіть конкретні речі-буду вдячний.... Поганому танцору все бюджету невистачає)))
Цитата
 
 
-2 #21 МР 07.03.2011, 17:11
ozik
Щоб зробити місто красивим, необхідно мати бюджетні кошти, і не малі, а місто завжди було дотаційним.
Одного бажання мало.
МР готова до співраці з підприємцями(з де ким співрацює вже давно), але незавжди підприємці хочуть йти на співпрацю.
Цитата
 
 
#20 ozik 07.03.2011, 16:17
це не правильно, ваша робота робити місто красивим...я цього не бачу... так шо зайдумайтесь... ....дорогий мер...
Цитата
 
 
-2 #19 МР 07.03.2011, 10:02
ozik,
1.З дорогами проблема у всій державі. Через відміну транспортного податку в бюджеті міста закладено лише 10 тис грн. на ремонт доріг, але ці кошти будуть поступати напротязі 2011 року.
2. Ялинка в місті була б краща, якби вночі не обривали гирлянди(мініму м чотири рази, було обірвано живлення).
3. Міський ЦКіД працює краще, ніж працював за Сагайдака. Заходів стало набаго більше. А те, що на народних артистів продається 20 білетів, це не вина ЦКіД. Це підтвердження хорошої роботи ЦКіД, хоча проблем в середині закладу багато.
4. Щодо бруківки, міська рада не одноразово зверталась до підприємців, щодо встановлення біля своїх закладів бруківки. Але нажаль наші підприємці в кризі, прийдеться застосовувати не популярні заходи, а саме легалізовувати їхні доходи, над цим міська рада працює щоденно.
5.Міська рада та депутати нормально працють.
6. Головне завдання, це вивести копичинецький бізнес з тіні.
Цитата
 
 
#18 ozik 05.03.2011, 16:29
Цитую LHR:
spartanec ти такий самий некомпетентний, як наші копичинецькі депутати районної ради(Білиця, Богоніс, Сагайдак, Білик, Галонська). Крім цього вони ніколи вжитті не підуть всупереч політиці районної ради та влади. Якби з могили встала п. Брик, то вона б цим "сучим дітям" розказала, чий будинок культири, міста чи району? Але є ще жива п. Гуменюк. Так що не марнуй життя, поки БОГ тобі дає поки що шанс жити.
terry_usa, твої пропозиції частково варто ЦКіД взяти до уваги.


ну а шо ти розумієш в політиці??????
Мені вже надоїло слухати про наше місто бо шо не зробиш для нього те і поломлять....
а за мером я великих вчинків не бачу.....
догора біля пошти то це повний "капец"...
можливо ти шось зробиш?????
і хватить під ніками ховатись...
напиши своє справжнє ім"я....
мені здається шо ти нічого крім писання не вмієш!!!


Всі такі розумні якшо прочитати коментарі....
Давайте шось зробіть для міста шось...
а писати шо можна зробити чи вдосконалити то це і кожному під силу...
на даний момент я не бачу руху нашої міської ради, значить сидить в засаді...і чогось боїться чи шо????
дороги нулячі, в зимку ніяких вулиць не чистили, ялинку тільки один бік прикрасили, підписали закони про Алкоголь та коменданську годину які не виконуються.... і шо доброго ви тут бачите... ми ж варті крашого....
коли Сагайдак був директором БК то концертів та різних культурних заходів було більше....диско теки були тривалішими... а зараз шо??? шо тут робити....???
можливо вже пора задуматися про місто????
а пом"ятаєте ніби то 2004 рік коли у нас проходили районні змагання то як наше місто до того готувалося який стадіон був красивий??? скільки бруківки було поставлено в місті??? а зара шо???
ДЕПУТАТИ задумайтесь!!!! !!!!!! можливо пора діяти!!!!!!
може пора виконувати свої передвиборчі обіцянки??????? 7
Цитата
 
 
-2 #17 LHR 04.03.2011, 18:09
spartanec ти такий самий некомпетентний, як наші копичинецькі депутати районної ради(Білиця, Богоніс, Сагайдак, Білик, Галонська). Крім цього вони ніколи вжитті не підуть всупереч політиці районної ради та влади. Якби з могили встала п. Брик, то вона б цим "сучим дітям" розказала, чий будинок культири, міста чи району? Але є ще жива п. Гуменюк. Так що не марнуй життя, поки БОГ тобі дає поки що шанс жити.
terry_usa, твої пропозиції частково варто ЦКіД взяти до уваги.
Цитата
 
 
#16 bigfan 04.03.2011, 10:18
Цитую terry_usa:
Залежність від бюджету (районного, міського) схожа на наркотичну залежність, вона позбавляє волі до життя, творчого життя.
Дивною виглядає ситуація, коли люди мають в користуванні практично все для творчої роботи, але плачуться про неналежне фінансування. Час зараз такий, що гроші треба заробляти самому. Як? А по принципу, що вовка ноги годують. Для прикладу, працівники і учасники різних колективів можуть спокійно продавати свої творчі доробки у вигляді цікавих постановок при розписуванні молодих пар в ЗАГСі. Можна таке зробити? Можна. Показ артхаузних фільмів, тим більше, що БК має устаткування для показів фільмів. Можу сказати з власного досвіду, що традиційно БК не все використовує від самих дискотек. З дискотек треба не тільки все забирати, а треба вкладати. Так що треба включати фантазію і працювати, а не думати, з якого бюджету гроші отримувати.

Підтримую. Я думаю якщо вивести питання на належний рівень, то можна показувати і звичайні фільми, адже набагато приємніше дивитися кіно на великому екрані, чим на моніторі. А театр. Я розумію що ЦКіД не може собі дозволити ставку режисера, але на цьому світ не закінчується, є багато колективів які тільки й чекають запрошень. В Чорткові осінню наприклад разів три приїжджали гості зі Львова, і ставили по дві п’єси в день при повному залі, і зауважу білети розліталися за лічені хвилини. Думаю Копичинці радо пішли б на спектакль, навіть якщо б його показували в п’ятницю чи суботу. Для цього не потрібно прикладати великих зусиль, всього-на-всьог о навести контакти і як слід домовитись. Але наразі у нас за кермом сидять люди які володіють ситуацією, при тому що не мають ні потрібних навичок ні корисної інформації.
Цитата
 

Додати коментар