Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 153 гостей на сайті

Реклама

Чиє б теля мичало, або Як голова ОДА намагався «строїти» мера Копичинців

 30 червня, у рамках підготовки мажоритарного виборчого округу для дружини губернатора, в Гусятинському районі проведено виїзне засідання колегії ОДА. На колегії, з-поміж інших, розглянуто також питання про стан виконання делегованих повноважень Копичинецькою міською радою. Нагадаємо, що міським головою Копичинець ось уже другу каденцію поспіль є член партії «Батьківщина» Володимир Пеляк. А яку політичну силу представляє голова ОДА та голови РДА, присутні на колегії? Отож бо й воно – Партію регіонів. Тож чи можна було сподіватися від такого «поважного панства» якихось об’єктивних підходів в оцінці роботи мера Копичинців?

 Мало того, як слушно зауважив Володимир Пеляк під час свого виступу, «якщо влада делегує нам повноваження, то нехай ці повноваження підкріпить фінансовою допомогою». Інакше вийде, як у тій біблійній приповідці: «Ми вам грали, та ви не танцювали». Нема за що «танцювати», шановні! Хочете бачити конкретні результати роботи міського голови, тоді: по-перше, не заважайте, а по-друге, фінансово сприяйте. А то так виходить, що коли на сесії районної ради, яку, до слова, очолює дружина голови ОДА Надія Хоптян, доходить до розгляду проблем Копичинців, то складається враження ніби це містечко зовсім не існує. А нащо Копичинцям гроші, якщо там мером представник «Батьківщини»? Зате потім, на таких-от «колєгіях», на яких збираються одні лиш «колєги», можна пройтися вздовж і впоперек по В.Пеляку.

Зрештою, що може зробити міський голова, якщо за вказівками новоспеченої голови райради Н.Хоптян більшість депутатів міської ради просто не відвідують сесійних засідань (приміром, на останній сесії 23 червня, при необхідних для кворуму 16 депутатах були присутніми тільки 8 чоловік – http://kopychyntsi.com.ua/polityka/yavka-deputativ-23-06-2011.html). А якщо нема кворуму, то нема й сесії. Якщо ж нема сесії, то як може діяти міський голова?

Джерело: сайт Тернопільської обласної організації ВО "Батьківщина"


Коментарі:

Коментарі  

 
+1 #23 козак Мамай 11.07.2011, 16:59
Цитую Zori__:
Цитую козак Мамай:
Цитую Tutto Firentino:
От якби Хоптян Валік був нашим мером, тоді б був желізний порядок. Просто нам потрібен такий жосткий мер, типу Йосипа Віссаріоновича! Правду люди кажуть -"Сталіна на вас нема"!

нашо нам того сраліна нечисть комустічну. вже краще б був гітлер...

І Сталін, і Гітлер пролили багато крові, у тому числі і української. Не забувайте про це!!!!!! Як взагалі можна писати такі речі?

Я не говорю шо гітлер святий,він також тиран який дійсно пролив багато крові (також і жидівською), просто неподобається коли критикують гітлера і нацистів, а за комуністичну нечисть мовчать...
Цитата
 
 
+2 #22 Zori__ 11.07.2011, 09:49
Цитую козак Мамай:
Цитую Tutto Firentino:
От якби Хоптян Валік був нашим мером, тоді б був желізний порядок. Просто нам потрібен такий жосткий мер, типу Йосипа Віссаріоновича! Правду люди кажуть -"Сталіна на вас нема"!

нашо нам того сраліна нечисть комустічну. вже краще б був гітлер...

І Сталін, і Гітлер пролили багато крові, у тому числі і української. Не забувайте про це!!!!!! Як взагалі можна писати такі речі?
Цитата
 
 
#21 Сіра Потвора 08.07.2011, 14:29
Цитую козак Мамай:
Цитую Tutto Firentino:
От якби Хоптян Валік був нашим мером, тоді б був желізний порядок. Просто нам потрібен такий жосткий мер, типу Йосипа Віссаріоновича! Правду люди кажуть -"Сталіна на вас нема"!

нашо нам того сраліна нечисть комустічну. вже краще б був гітлер...


Самі зрозуміли шо сказали ?
Цитата
 
 
#20 Kofeee 04.07.2011, 15:46
Цитую Netar:
Цитую Kofeee:
Правильно! Хай все валиться, гниє, падає комусь на голову, головне, - щоб нікому не дісталось! :o

Та чого валиться,нехай простішим людям дадуть змогу купити,і щось зробити,але хлопа простого не допустять,А тим зажирівшим крупним бізнесменам Пеляк принципово не дає за копійки,тай він їм і мішає.Якби його то зняли,то оті згори кришовані скоро до рук державне майно приберуть.Простому підприємцю зась туда пхатися.Ото справедливість.Молодець Пеляк,що ніфіга їм не даєш!

Смішні ви люди, ви бачили в якому стані ті будинки?! Моя думка зовсім інша. Мені байдуже, так як я не претендую ні на що. Але проста людина навіть і якщо купить ці будівлі (в чому я глибоко сумніваюсь, хіба за безцінь - тоді немає вигоди для міста), то поки вона їх відреставрує і почне щось робити - грошей не вистачить! І знову буде все пропадати нікому не потрібним, а "проста", як ви кажете людина - збанкротує. А ті погані бізнесмени, як куплять: 1)дадуть нормальні гроші на місто; 2) людям роботу(хтось же мусить там працювати); 3)не дадуть зруйнуватись будинкам; 4) місто знову ж таки буде отримувати стабільно гроші від них.
Цитата
 
 
#19 козак Мамай 04.07.2011, 11:23
Цитую Tutto Firentino:
От якби Хоптян Валік був нашим мером, тоді б був желізний порядок. Просто нам потрібен такий жосткий мер, типу Йосипа Віссаріоновича! Правду люди кажуть -"Сталіна на вас нема"!

нашо нам того сраліна нечисть комустічну. вже краще б був гітлер...
Цитата
 
 
#18 Netar 04.07.2011, 08:37
Цитую Kofeee:
Правильно! Хай все валиться, гниє, падає комусь на голову, головне, - щоб нікому не дісталось! :o

Та чого валиться,нехай простішим людям дадуть змогу купити,і щось зробити,але хлопа простого не допустять,А тим зажирівшим крупним бізнесменам Пеляк принципово не дає за копійки,тай він їм і мішає.Якби його то зняли,то оті згори кришовані скоро до рук державне майно приберуть.Прост ому підприємцю зась туда пхатися.Ото справедливість. Молодець Пеляк,що ніфіга їм не даєш!
Цитата
 
 
#17 kop 04.07.2011, 07:54
Цитую Ней:
Дивлюся треба починати ту бидлоту копичинецьку (Білицю, Лотовського, Новоставського) по одному на вулиці ловити і так гатити щоб мама не пізнала. Князя регіонального привезли застранці бандерівське місто позорять. За задниці переживають: один ніяк не може Будівельник розікрасти, другому земельки, метриків треба по "акції", а з вас люди хай сміються.

Щоб ти так "розкрадав", може в місті щось би і зробили, напевне це одна неприватна організація в місті, яка розвивається і люди роботу мають. Саме краще ляпати язиком як наш мер, а роботи то не видно....
Цитата
 
 
#16 Kofeee 02.07.2011, 00:13
Правильно! Хай все валиться, гниє, падає комусь на голову, головне, - щоб нікому не дісталось! :o
Цитата
 
 
#15 Мірко 01.07.2011, 22:35
Цитую Kofeee:
А чого ж не відповідаєте - ЩО КОНКРЕТНО ЗРОБИВ МЕР ДЛЯ МІСТА??!!

Що зробив?Скільки мерів було,але ніхто тротуару по Гусятинській зробити не міг.Кожний день діти до школи ходили,аж дух запирало,не було куди подітися,а ті наші "бізнесьмени"ве ликі,на тачках крутих літають,добре що все добре.Один Пеляк спромігся зробити.Куцинда щось починав ніби,слупи привіз і ті "згодом ноги дістали".А в садочку вікна поміняли,на кладовищі скільки дерев обрізали і порядок робили,а вулиці освітлювали,зок рема Франка,ще казати?І саме головне,що недав державну власність розкрасти.
Цитата
 
 
#14 LHR 01.07.2011, 21:45
Давайте проаналізуємо роботу всіх мерів по порядку, починаючи з Савки, але нє старшу людину, мабуть вже неварто турбувати.
Цитата