30 C
Kopychyntsi
сьогодні 23.04.2024
Архів новин 2006-2018ПолітикаБездарність коаліціянтів своєї дружини Хоптян переклав на вдруге обраного громадою мера

Бездарність коаліціянтів своєї дружини Хоптян переклав на вдруге обраного громадою мера

-

 Показову колегію обласної державної адміністрації провів губернатор Хоптян 30 червня в місті Копичинці. Мета заходу була відома ще задовго до його проведення. Голова ОДА прагне позбавитись неугодного опозиціонера у виборчому окрузі, що готується спеціально для дружини керівника області.

В кращих традиціях колгоспного менеджменту, впроваджуваного раніше в Чемерівцях, Хоптян спершу доручив розправу своєму підлеглому Степану Турецькому. Проте, останній вже багато років нічого з Копичинецьким міським головою Володимиром Пеляком не може вдіяти.

Не зважаючи на невиконання доручення, під час колегії Хоптян вручив голові Гусятинської РДА почесну грамоту від самого Азарова «за вміння вчасно міняти шапку та сумлінну службу усім владам». Якщо проаналізувати політичну діяльність Степана Турецького, то лише за останніх три роки він змінив рівно стільки ж політичних партій. Спершу він називав себе вірним послідовником Віктора Ющенка, пізніше, аби зберегтись при посаді, став депутатом обласної ради від команди Віктора Балоги Єдиного центру. На останніх ж місцевих виборах «політичний пристосуванець» вже був висуванцем Партії Регіонів.

Після піврічної переписки із контролюючими органами з дорученнями нашукати побільше порушень в роботі Копичинецької міської ради керівництво району та області так і не знайшло можливості позбавитись від неугодного мера.

Саме тому усі недоліки, які побачили представники регіоналівської колегії, були побудовані на так-званій бездіяльності виконкому Копичинецької міської ради.

До слова, виконавчий комітет був сформований депутатами із політичних партій, які перебувають у коаліційних домовленостях із дружиною губернатора – головою Гусятинської районної ради Надією Хоптян. Варто нагадати, що чемеровецька регіоналка стала керівником райради завдяки фракціям Нашої України та Української народної партії. Саме депутати від цих партії висунули та обрали секретарем Копичинецької міської ради не зовсім працездатного секретаря та сформували виконком. Тепер же вони просто ігнорують сесійні засідання органу місцевого самоврядування не зважаючи на свої прямі обов’язки.

Зробивши показуху в Копичинцях Хоптян довів для себе, а також звезених до містечка посадовців і журналістів лише одне: бригадир з нього може і хороший, та до рівня керівника області він навряд чи в цьому житті доросте.

Джерело: Володимир Бойко, газета "Про Все"

Володимир Бойко, газета https://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

“Дерибан землі” в кращих ...

На початку 2018 року у рамках децентралізації Урядом було прийняте рішення про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державно...

«Запобігти. Врятувати. До...

Починаючи з 2004 року, Державною службою України з надзвичайних ситуацій проводиться громадська акція “Запобігти. Врятувати. Допомогти”, головним зав...

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СЕЛА ОРИШ...

30 серпня відбулося святкування Дня села Оришківці!