Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 52 гостей на сайті

Реклама

Fort.Missia 2011

 Фестивальне літо триває. Цьогоріч вже втретє стартував мистецький фестиваль на кордоні України та Польщі "Fort.Missia". На відміну від минулого року погода дещо підпортила настрій - дощило і було дуже багато болота, котре виявилось чи не основною атракцією для фестивальників.

Копичинці дуже активно останні роки вклинились в фестивальний рух. Так цього разу було нароховано 12 копичинецьких фестивальників.

Особливістю даного фестивалю є чудовий лендарт (витвори мистецтва прямо на фортах, полях і лісах). Щоправда і цю особливість зіпсувала погода - чимало лендартових витворів пішло у вогнища відпочиваючих.

Перший день був доволі "важким". На сцені виступали важкі команди з Львова - "ОРАТАНІЯ", "SWAMP FM", "BAZООKA BAND", "NIAGARA", "AННA" ну і закінчили цей концертний день ліричні "МЕРТВИЙ ПІВЕНЬ". Окрім того до пізньої ночі працювала і електронна секція.

Сподівання на хорошу погоду в другий день не виправдались, вже ближче до вечірнього концерту розпочався затяжний дощ, котрий ще більше перетворив фестивальне поле на велику болотяну атракцію. Вечірній концерт робили "ХУ4", "АБУ-КАСИМОВІ КАПЦІ", "VIVIEN MORT", "LET ME INTRODUCE YOU TO THE END" (Польща & США), "BIG FAT MAMA" (Польща). Дуже крутою була нічна електронна сцена, котра продовжилась аж до ранку неділі. Грали дабстеп і драм'н'басс.

Хоч зранку 3-дня було сонечко, проте вітер таки нагнав хмари. В цей день традиційно вдень виступають народні колективи Мостиського району, а ввечері знову таки концерт. Через погану погоду після 2-го дня чимало людей поїхали по домівках, але значна частина залишилась, і не пожаліла, адже ввечері "КОРАЛЛІ", "SHOCKOLAD", "ПЕРКАЛАБА","ГАЙДАМАКИ".

Не зважаючи на дощ і болото фестиваль вийшов достойним, а саме болото стало лише додатковою розвагою для фестивальників, але надіюсь наступного року все таки буде сонце ;)

Спонсор допису: Бажаєте створити власне представництво в мережі інтернет? Замовте створення сайтів у місті тернопіль за доступними цінами


Коментарі:

Коментарі  

 
#8 Петросян 11.07.2011, 19:04
болото - це наше всьо))
Цитата
 
 
+1 #7 Zori__ 11.07.2011, 09:55
Ми такий народ, що ніде не пропаде ;-) .
Цитата
 
 
#6 Tar.ko 06.07.2011, 14:50
Цитую Zori__:
Які чудові розваги і незабутні емоції :lol: ! Також хочу побувати на такому фестивалі ;-) .
Мене тільки цікавить, як то люди потім змивали то болото?

я ще за дня готував собі 2 пляшки води, правду кажучи, і трошки чистіший повертався з концерту :-*
Цитата
 
 
#5 bigfan 06.07.2011, 08:46
То багатьох цікавило, бо щоб набрати пару пляшок води, потрібно було простояти в черзі до години часу
Цитата
 
 
#4 Zori__ 06.07.2011, 08:26
Які чудові розваги і незабутні емоції :lol: ! Також хочу побувати на такому фестивалі ;-) .
Мене тільки цікавить, як то люди потім змивали то болото?
Цитата
 
 
#3 bigfan 05.07.2011, 23:07
Незважаючи нінащо фест вдався, якісний звук, ведучий, колоритна публіка. Не вписувалась хіба що пяна гопота, та відсутність хоч якогось водоймища.
Цитата
 
 
+1 #2 Boduk 05.07.2011, 11:10
Ні, не діяла ;-)
Цитата
 
 
-3 #1 RomF 05.07.2011, 10:08
На фестивалі мабуть теж діяла постанова мр копичинець про заборону продажу алкогольних напоїв :lol:
Цитата
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити