Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 33 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

Fort.Missia 2011

 Фестивальне літо триває. Цьогоріч вже втретє стартував мистецький фестиваль на кордоні України та Польщі "Fort.Missia". На відміну від минулого року погода дещо підпортила настрій - дощило і було дуже багато болота, котре виявилось чи не основною атракцією для фестивальників.

Копичинці дуже активно останні роки вклинились в фестивальний рух. Так цього разу було нароховано 12 копичинецьких фестивальників.

Особливістю даного фестивалю є чудовий лендарт (витвори мистецтва прямо на фортах, полях і лісах). Щоправда і цю особливість зіпсувала погода - чимало лендартових витворів пішло у вогнища відпочиваючих.

{gallery}2011/fortmissia2011{/gallery}

Перший день був доволі "важким". На сцені виступали важкі команди з Львова - "ОРАТАНІЯ", "SWAMP FM", "BAZООKA BAND", "NIAGARA", "AННA" ну і закінчили цей концертний день ліричні "МЕРТВИЙ ПІВЕНЬ". Окрім того до пізньої ночі працювала і електронна секція.

Сподівання на хорошу погоду в другий день не виправдались, вже ближче до вечірнього концерту розпочався затяжний дощ, котрий ще більше перетворив фестивальне поле на велику болотяну атракцію. Вечірній концерт робили "ХУ4", "АБУ-КАСИМОВІ КАПЦІ", "VIVIEN MORT", "LET ME INTRODUCE YOU TO THE END" (Польща & США), "BIG FAT MAMA" (Польща). Дуже крутою була нічна електронна сцена, котра продовжилась аж до ранку неділі. Грали дабстеп і драм'н'басс.

Хоч зранку 3-дня було сонечко, проте вітер таки нагнав хмари. В цей день традиційно вдень виступають народні колективи Мостиського району, а ввечері знову таки концерт. Через погану погоду після 2-го дня чимало людей поїхали по домівках, але значна частина залишилась, і не пожаліла, адже ввечері "КОРАЛЛІ", "SHOCKOLAD", "ПЕРКАЛАБА","ГАЙДАМАКИ".

Не зважаючи на дощ і болото фестиваль вийшов достойним, а саме болото стало лише додатковою розвагою для фестивальників, але надіюсь наступного року все таки буде сонце ;)

Спонсор допису: Бажаєте створити власне представництво в мережі інтернет? Замовте створення сайтів у місті тернопіль за доступними цінами


Коментарі:

Коментарі  

 
#8 Петросян 11.07.2011, 19:04
болото - це наше всьо))
Цитата
 
 
+1 #7 Zori__ 11.07.2011, 09:55
Ми такий народ, що ніде не пропаде ;-) .
Цитата
 
 
#6 Tar.ko 06.07.2011, 14:50
Цитую Zori__:
Які чудові розваги і незабутні емоції :lol: ! Також хочу побувати на такому фестивалі ;-) .
Мене тільки цікавить, як то люди потім змивали то болото?

я ще за дня готував собі 2 пляшки води, правду кажучи, і трошки чистіший повертався з концерту :-*
Цитата
 
 
#5 bigfan 06.07.2011, 08:46
То багатьох цікавило, бо щоб набрати пару пляшок води, потрібно було простояти в черзі до години часу
Цитата
 
 
#4 Zori__ 06.07.2011, 08:26
Які чудові розваги і незабутні емоції :lol: ! Також хочу побувати на такому фестивалі ;-) .
Мене тільки цікавить, як то люди потім змивали то болото?
Цитата
 
 
#3 bigfan 05.07.2011, 23:07
Незважаючи нінащо фест вдався, якісний звук, ведучий, колоритна публіка. Не вписувалась хіба що пяна гопота, та відсутність хоч якогось водоймища.
Цитата
 
 
+1 #2 Boduk 05.07.2011, 11:10
Ні, не діяла ;-)
Цитата
 
 
-3 #1 RomF 05.07.2011, 10:08
На фестивалі мабуть теж діяла постанова мр копичинець про заборону продажу алкогольних напоїв :lol:
Цитата
 

Додати коментар