Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 111 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

В Копичинцях виступали молоді поети із Чорткова, Тернополя та Чернівців

Вчора, 29 червня в приміщенні Центру Культури та Дозвілля відбувся літературний вечір, участь в якому взяли як місцеві молоді поети, так і гості з інших міст України. Програма вечора була дуже насиченою, тому весь захід тривав більше 2 годин.

Свої вірші читали гості - Роксоляна Петренко, Юля Іванчук, Максим Мукомела із Тернополя, Ліка Тєрєхова із Чернівців, Олександр Медянік, Іра Брунда, Таня Ясінська із Чорткова, Марта Мохнацька із с.Чабарівка. Приємно також, що і в нашому місті є багато молодих поетів, зокрема свої вірші читали - Ярослав Ухач, Володимир Ухач, Андрій Стефанець, Наталія Зелінська та Сергій Оцел.

{gallery}2013/literaturka{/gallery}

Літературну частину також розбавляли і акустичні виступи. Зокрема Ярослав Ухач та Костя Дунець грали та виконували власні пісні на гітарі, а Андрій Стефанець на саксофоні.

 

 

 

 

 

 

Зі слів організатора вечора Сергія Оцела, зараз молодь дуже цікавиться поезією, тому в планах є організація таких вечорів та знайомство із іншими молодими поетами нашого краю і надалі.


Коментарі:

Коментарі  

 
#2 Петросян 01.07.2013, 13:47
Цитую Андрій Стефанець:
Приємно було перебувати в цій атмосфері - поезії і музики. Та бажання велике бачити на таких заходах більше копичинецьких творців музики і слова.

ну на перший раз вийшло ок, ще все попереду ;-)
Цитата
 
 
+1 #1 Андрій Стефанець 30.06.2013, 17:39
Приємно було перебувати в цій атмосфері - поезії і музики. Та бажання велике бачити на таких заходах більше копичинецьких творців музики і слова.
Цитата
 

Додати коментар