В храмі Св. Трійці м. Копичинці відбувся за підтримки Інститут екуменічних студій УКУ/ Institute of Ecumenical Studies UCU та Mary Trucking Inc. ІІІ етап Екологічна гармонія з Богом і природою: практичний досвід.
Лекції про сортування сміття та компостування відходів прочитали: о. Михайло Деревенчук, Людмила Олексів, Дмитро Гедзик, а також відбулась презентація екоторбинок від Людмили Козак.
Своїми враженнями в кінці форуму, поділились Іван Дерень, міський голова Богдан Келічавий, Ірина Бурлик, Наталія Скуратівська.
Фото: Ліля Бойко
![](https://i0.wp.com/kopychyntsi.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/200776957_4327068014017754_4645089809004278861_n.jpg?resize=696%2C522&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/kopychyntsi.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/131381988_4327068267351062_5495563900226720049_n.jpg?resize=696%2C928&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/kopychyntsi.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/200960746_4327068620684360_2647500991286692934_n.jpg?resize=696%2C515&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/kopychyntsi.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/200590391_4327068730684349_5000756163859371054_n.jpg?resize=696%2C522&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/kopychyntsi.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/199736776_4327069154017640_4047400054574553495_n.jpg?resize=696%2C917&ssl=1)