Головна Новини Копичинці Потребуєш - візьми, можеш - поклади

Потребуєш – візьми, можеш – поклади

-

Напередодні нового року, у п’яти магазинах громади, а саме в селах Оришківці, Гадинківці, Сухостав та місті Копичинці (2 магазини) були встановлені соціальні полиці, мета яких полягає у допомозі тим, хто цього потребує. Всі бажаючі мають змогу покласти туди продукти, а ті, у кого не вистачає грошей, можуть їх звідти взяти.

Щоб дізнатись детальніше, як працює дана полиця ви можете переглянути у відео:

Ось так виглядали полиці:

Оновлення в січні 2020.

З моменту минулої публікації, ідея поширилась на села Майдан, Яблунів, Котівка та Коцюбинці, де було встановлено додаткові соціальні полиці.

“Шановні односельці, приєднуйтесь до акції!” – написала у своїй фейсбук сторінці Анжела Лаврушко, котра долучилась до організації в селі Котівка.
У період трьох тижнів новорічно-різдвяних свят, жителі ділилися продуктами із тими, хто цього потребував залишаючи їх у спеціально обладнаних полицях чи ящиках. Дякуємо усім, хто долучився! 

Попередня статтяРозіграш фотосесії в Інстаграмі
Наступна статтяЮні біатлоністи
Богдан Келічавий
Працюю у сфері розвитку міст. У вільний час допомагаю Копичинецькій ОТГ. Люблю подорожувати світом, знайомлячись із міськими радами та їх представниками. Керуюсь кредо: думай глобально, дій локально.

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Чемпіону з Копичинець пот...

В березні цього року, ми писали про спортсменів з Копичинець, що захищають честь Копичинецької громади з пауерліфтингу (силовий вид спорту, коли спор...

Копичинецькі пауерліфтери...

Пауерліфтинг - це силовий вид спорту, коли спортсмен долає вагу. До нього входять три основні вправи: присідання зі штангою на плечах, жим штанги леж...

У Копичинцях смертельне Д...

Відділ комунікації поліції Тернопільської області повідомляє, що 24 липня 2019 року близько 18:30 водій невідомого автомобіля збив велосипедиста і з ...