30 C
Kopychyntsi
сьогодні 13.05.2022
НовиниКопичинціПотребуєш - візьми, можеш - поклади

Потребуєш – візьми, можеш – поклади

-

Напередодні нового року, у п’яти магазинах громади, а саме в селах Оришківці, Гадинківці, Сухостав та місті Копичинці (2 магазини) були встановлені соціальні полиці, мета яких полягає у допомозі тим, хто цього потребує. Всі бажаючі мають змогу покласти туди продукти, а ті, у кого не вистачає грошей, можуть їх звідти взяти.

Щоб дізнатись детальніше, як працює дана полиця ви можете переглянути у відео:

Ось так виглядали полиці:

Оновлення в січні 2020.

З моменту минулої публікації, ідея поширилась на села Майдан, Яблунів, Котівка та Коцюбинці, де було встановлено додаткові соціальні полиці.

“Шановні односельці, приєднуйтесь до акції!” – написала у своїй фейсбук сторінці Анжела Лаврушко, котра долучилась до організації в селі Котівка.
У період трьох тижнів новорічно-різдвяних свят, жителі ділилися продуктами із тими, хто цього потребував залишаючи їх у спеціально обладнаних полицях чи ящиках. Дякуємо усім, хто долучився! 

попередня статтяРозіграш фотосесії в Інстаграмі
наступна статтяЮні біатлоністи
Богдан Келічавий
Працюю у сфері розвитку міст. У вільний час допомагаю Копичинецькій ОТГ. Люблю подорожувати світом, знайомлячись із міськими радами та їх представниками. Керуюсь кредо: думай глобально, дій локально.

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ...

Щороку у четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять жертв голодоморів.Голодомор – акт геноциду Українського народу, здійснений керівництв...

Міс Копичинецька ОТГ 2020...

На нашій сторінці у соціальній мережі “Instagram” відбувся фотоконкурс “Міс Копичинецька ОТГ 2020”. Конкурс мав за мету познайомити молодь громади мі...

ЗУСТРІЧ З ОСТАПОМ ДРОЗДОВ...

Сьогодні відбулась зустріч - діалог із Остапом Дроздовим у Копичинецькій бібліотеці для дорослих. Говорили не про прості буденні речі, а про самоіден...