30 C
Kopychyntsi
сьогодні 15.04.2024
Без категоріїУмови конкурсу

Умови конкурсу

-

Умови фотоконкурсу „Фотоспека”

1. Фотоконкурс триває з 15 червня по 25 липня 2008 року.
2. Розмір фотографій, котрі публікуються,  мають бути від 640*420 до 800*600 пікселів.
3. Публікація фотографій здійснюється лише так як описано в інструкції. Після надсилання фотографії на сервер, адміністрація сайту залишає за собою право на модерацію фото. Якщо фото не суперечить нормам загально людської моралі, то робота допускається до конкурсу. Час модерації – до 1 доби з часу завантаження фото. Ті, хто не має доступу до інтернет, можуть відправити свої фото на конкурс в комп’ютерному клубі kopy.com БЕЗКОШТОВНО!
4. До участі в конкурсі допускаються виключно цифрові фото. Бажаним є заповнення в полі „Опис” технічної характеристики про фото – фотоапарат, яким було, зроблено фото, місце зйомки, програму, яка використовувалась при обробці, налаштування фотоапарату, EXIF дані і т.п.
5. Участь в конкурсі беруть лише 3 фото в добу, що були першими прислані одним автором.
6. У випадку перемоги у конкурсі чи здобуття призового місця, користувач зобов’язаний надати адміністрації сайту фото у великій роздільній якості (здатності) бажано з EXIF. Це необхідно для того щоб попередити плагіат та переконатись у авторстві. Якщо ж користувач протягом 3 діб після закінчення конкурсу не надає дане фото, перемога присуджується іншій людині, котра зайняла нижче місце. Наприклад, якщо користувач здобув 1 місце, проте не надав фото, 1 місце присуджується користувачу який здобув 2 місце і т.д.
7. Автор фотографій публікує свої роботи ЛИШЕ у тому випадку, коли він згідний із вищенаведеними правилами та умовами конкурсу.
8. У випадку порушення правил та умов конкурсу адміністрація сайту залишає за собою право дискваліфікувати фото або автора.
9. За позаконкурсною програмою можуть бути надіслані фото членів журі, котрі не підлягають оцінюванню.

Принцип оцінювання

1. Оцінка фотографій здійснюється в двох номінаціях – 1) найкращі фото на думку користувачів, 2) найкращі фото на думку журі, і як додаткова номінація – найкраще фото на думку адміністрації сайту. На конкурсі діє 5-ти бальна система оцінювання.
2. Право голосування на конкурсі мають як журі так і ЗАРЕЄСТРОВАНІ користувачі. Оцінки виставлені незареєстрованими користувачами не враховуються.
3. Принцип оцінювання полягає в такому:
– найкращі фото на думку журі оцінюються лише колегією журі, сума балів від журі, поділена на кількість оцінок;
– найкращі фото на думку користувачів оцінюються лише зареєстрованими користувачами, сума балів від зареєстрованих користувачів, поділена на кількість оцінок;
– найкраще фото на думку адміністраторів сайту буде оголошене в кінці фото конкурсу. Результат оскарженню не підлягає.
4. Оцінки від користувачів сайту зараховується ЛИШЕ в тому випадку, коли ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ користувач авторизувався на сайті і написав відгук про фотографію (у вигляді коментаря) та поставив оцінку (!!!В КОМЕНТАРЯХ!!!) Оцінки, виставлені за допомогою компонента-галереї (із зірочками) НЕ ВРАХОВУЮТЬСЯ. І просьба оцінювати об’єктивно, брати до уваги цікавість сюжету, виконання, оригінальність, а не „кумівство”, „сусідство” і т.п. речі які є не допустимі в мистецтві.
5. Журі в конкурсі є користувачі: terry_usa, kopycom, НечайМічурін, Picasso та Дьома. У випадку включення когось у склад журі буде повідомлено додатково на головній сторінці сайту.

Призи

Призовий фонд – секрет, проте обіцяємо класні, корисні призи…

попередня статтяФотоспека
наступна статтяІнструкція
Тарас Демчукhttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Неймовірна історія зустрі...

Сучасна історія дружби з піаністом Славоміром Добжанським почалася у січні 2019 року. Тоді, ми з Андрієм Патолою вирішили звернутися у службу підтрим...

ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНИЙ ВИ...

У Копичинецькій Громаді відбувся військово – патріотичний вишкіл «Юний патріот» присвячений до Дня захисника та захисниці України та Дня українського...

Михайло Мимрик та його шк...

У Копичинецькій гімназії діє ансамбль «Надія», який нещодавно отримував Гран-прі на конкурсі «Феєрія талантів». Нам вдалось поспілкуватись з керівник...