Багато людей люблять повторювати, що наш народ завжди пив, п’є й буде пити. І дуже рідко комусь спадає на думку ідея перевірити цю «істину». Насправді вік цієї «традиції» – не більше одного-двох століть. Звертаючись до історії слов’янських народів, до XVI століття ми взагалі не знайдемо слідів масового споживання алкогольних виробів.
«Історія виготовлення спиртних «напоїв» іде в глиб тисячоліть» – наперебій повторюють різні друковані видання й навіть підручники історії. Так, із цим ніхто не сперечається. Однак, цікаво було б довідатися, скільки людей займалося виготовленням, а головне – споживанням алкоголю в ті далекі часи. Виявляється, таких було не більше, ніж зараз, наприклад, майстрів по заготівлі пантів марала, чи, скажімо, студентів, які досконало володіють тензорним численням! Згубна властивість найнепомітнішим чином підкоряти собі волю людини обрушувалась лише на голови тих нещасних, хто безпосередньо займався отриманням диявольського зілля. В масі своїй народ був тверезим, що підтверджують усі історичні дослідження (достатньо пригадати, що ще яких-небудь 200-300 років тому алкоголь був доступним лише за скаженІ гроші, тому отруювались розчинами етилового спирту лише «обрані»).
Коли починаєш переконувати, що споживання алкоголю нічого не приносить, крім шкоди, багато хто, навіть погоджуючись із основними положеннями, все-таки виставляє такий аргумент: а як же можна не випити, наприклад, на весіллі?
Спонсор допису: Хочете виглядати стильно і не так як всі? Тоді замовляйте футболки Fruit of the loom со склада в Киеве, і виглядайте стильно!
Що стосується весілля, насправді на Русі існувала протилежна, славна традиція, що забороняла нареченому й нареченій пити вино. У цьому звичаї позначилася мудрість народу, що охороняв себе від виродження. І заради наших майбутніх поколінь цієї традиції і нині варто було б суворо дотримуватися!
Саме на весіллі споживання алкоголю особливо шкідливе й навіть злочинне. У день, коли утворюється родина й зароджується життя майбутнього її члена, труїтися спиртними «напоями» – просто блюзнірство й тяжкий злочин! Якщо молоді не зможуть встояти і разом з усіма вип’ють «за здоров’я», отут-то якраз ніякого здоров’я не вийде. Якщо зачаття нової людини відбудеться в першу шлюбну ніч, коли молоді випили «за здоров’я», то вони мають всі шанси зруйнувати здоров’я своєї майбутньої дитини, отруїти його і своє власне життя.