30 C
Kopychyntsi
сьогодні 19.05.2024
Архів новин 2006-2018Від редакціїТеатральне життя за кулісами

Театральне життя за кулісами

-

Знаємо, що у суботу відбулась вистава нашого Копичинецького театру, який цього дня відсвяткував свій ювілей. Сорок років тому він став народним. Це привернуло увагу багатьох копичан, котрі з нетерпінням чекають на такі свята. Орест Савка не розчарував і проявив свій талант цілком. Вистава виявилась просто чудовою.

Однак далеко не всі знають, з яким трудом це вдалося створити. Я хочу передати вам частинку того, що пережив за останній місяць.
Одного дня до мого класу прийшов Сергій Васильович Ярмоленко і запропонував усім бажаючим взяти маленьку участь у великій виставі. Така ж пропозиція прозвучала в кількох інших класах. Я погодився і, як вияснилось згодом, не пошкодував.
Перші репетиції здавались нудними і довготривалими. До цього часу я ще не знав особисто пана Савку. Ми з хлопцями не розуміли, чого він від нас хоче. Ті, хто працювали з ним далеко не перший раз, постійно говорили нам: «Ти ще не знаєш Савку!». Однак, згодом я побачив, що не даремно згаяв стільки часу, а витратили його ми дуже багато: окремі репетиції тривали до п`ятьох годин! За час перебування у стінах Будинку культури всі учасники дійства дуже зблизилися і подружились. У нашому театрі панувала весела обстановка, тому ми не впали духом і продовжували працювати.
Я можу пригадати багато кумедних моментів. Постараюсь відтворити деякі із них. Наприклад: ми ходили в уніформі чекістів з автоматами в магазин «Престиж» за "снікерсами". Можете собі уявити реакцію зустрічних людей? Ще багато веселих випадків зафіксовувала камера. Маючи зброю в руках наше товариство не змогло втриматись, щоб не зазняти всіляких перестрілок. Сергій Васильович підтримував веселу атмосферу своїми безперервними жартами, яких він знав дуже багато.
А тепер маленький фоторепортаж:


Ось як помучений «конвой» із нетерпінням чекає свого виходу на сцену


Чоботи повинні бути напастованими


Два лейтенанти: «Солов і Гузєєв дєйствуют своим угрожающим видом».Весело.


Душа Копичинецького театру.

Нам пощастило, що зібрався такий веселий і узгоджений колектив, з яким було зручно і легко працювати. Тому ніхто з нас не пошкодував, що потрапив сюди. Спасибі Оресту Івановичу. Без нього нічого б не було. Такі моменти не забудуться ніколи. Я думаю, що всі новачки запам`ятають цю краплю театрального життя назавжди. Ми дуже гарно провели час!

попередня статтяБез назви. Просто воно є
наступна статтяЗима… Ура, зима!!!

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Професійний цілодобовий д...

Територіальний центр соціального обслуговування надає послуги людям, що потребують сторонньої допомоги (літнім людям та особам з інвалідністю). Ми по...

День Незалежності!

Дякуємо усім, хто розділив святкування 30-тої річниці Незалежності України із нами!Цьогорічне святкування розпочалось із проведення вже тради...

Якщо спалювати суху траву...

Маємо в Україні погану звичку палити суху траву та бадилля, а потім цим дихати. Але чи знали ви, що за пожежами ведеться моніторинг з космосу? Існує ...