30 C
Kopychyntsi
сьогодні 01.12.2023
Архів новин 2006-2018Від редакціїЯкими будуть kopychyntsi.com.ua до виборів?

Якими будуть kopychyntsi.com.ua до виборів?

-

Чим ближче до виборів тим все більше людей говорять про місцеві вибори, кандидатів, локальні політичні скандали, новини і т.д. і т.п. речі. Часто виливається бруд і відверті наклепи з боку одних політичних сил в сторону інших, причому в різній формі. Хтось це робить у словесній, агітаційні, а дехто в інтернет формі. Якими будуть kopychyntsi.com.ua в період виборчого процесу читайте далі.

Якщо ви уважно переглянули виборчі списки то мабуть помітили кілька прізвищ, котрі беруть участь у виборчому процесі і до того ж мають пряме відношення до даного інтернет-ресурсу. Розуміючи про певну роль нашого інтернет ЗМІ в копичинецькому інформаційному просторі та ролі незалежних ЗМІ ми вирішили не використовувати сайт на користь тієї чи іншої політичної сили. Політика політикою, вибори виборами, а сайт сайтом. Отже, що власне ми придумали і як ми будемо "переживати" цей не спокійний період виборів:

1) Банер

Поруч з іншими банерами вверху сторінки ви також зможете побачити і спеціальний банер про вибори. Клікнувши по ньому ви миттєво потрапите на сторінку із зазначеними учасниками виборчих перегонів і зможете ознайомитись з інформацією у будь-який момент.

2) Опитування

Окрім цього ми запустимо спеціальні опитування "За кого ви голосуватимете на посаду мера?" та "За яку політичну силу ви голосуватимете на виборах до Міської Ради?". Таким чином ми хоч трошки зможемо побачити інтернет настрої виборців. Запитань щодо мажоритарників ми вирішили не ставити, адже дуже важко визначити до якого округу відноситься інтернет-користувач =)

1286914413-clip-25kb

3) Спецпроект від kopychyntsi.com.ua

Також до цих виборів ми підготували спеціальний проект, котрий надіємось реалізувати. Ми будемо задавати запитання кандидатам в мери, відповідно це запишемо на відео та аудіо та викладемо на сайті. Запитання будуть однакові для всіх і будуть опубліковані одночасно для всіх кандидатів. Опитавши 5 з 7 кандидатів на посаду мера міста (ще 2 просто не зустріли поки що) всі 5 погодились. Думаю решта 2 також дадуть згоду. Доречі запитання можна пропонувати в коментарях. Сам формат інтерв’ю буде доволі невеликий – 15-20 хв., чого цілком достатньо щоб подивитись на кандидата та дізнатись основні тезиси його програми.

4) Політична реклама

Також ми не виключаємо можливість розміщення політичної реклами на сторінках сайту у вигляді статтей чи банерів. Всі статті цієї категорії будуть розміщені в розділі реклама, а автором буде зазначено "Політична реклама партії n" Ось це і все.

Залишайтесь з нами! І ще одне, не забудьте зробити правильний вибір!

Тарас Демчукhttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Реставрацію Кутецької цер...

Незалежне видання TEXTY.ORG.UA назвали Церкву Воздвиження Чесного Хреста Господнього в Копичинцях прикладом того, як слід реставровувати дерев’яні це...

Професійний цілодобовий д...

Територіальний центр соціального обслуговування надає послуги людям, що потребують сторонньої допомоги (літнім людям та особам з інвалідністю). Ми по...

Додому з перемогою

Визначний день в історії Копичинецького футболу.Наші хлопці впевнено перемогли ровесників з Харкова та Києва і привезли додому перше місце з фін...