30 C
Kopychyntsi
сьогодні 18.05.2024

Вечірка kopychyntsi.com.ua

-

Святкування першої річниці від Дня народження порталу м. Копичинці – kopychyntsi.com.ua – пройшла на славу. Усе із вписаного в афіші списку програми відбулось. Щоправда, забули лише вписати (передбачити) те, що деякі негідники розіб’ють вікно при парадному вході до ЦКіД, тим самим зробивши чудовий«подарунок» сайту і всім, хто прийшов на День народження. Але навіть попри ці негаразди свято вийшло таким, яким і мало бути. А яким саме – читайте далі.

 

До організації свята доклало зусиль багато людей. Це, зокрема, самі «кріейтори» сайту і автори, друзі, батьки і спонсори. Значною мірою допоміг мер міста – Пеляк В.С., який забезпечив плату за хостинг і доменне ім’я (а це 360 грн. на рік). На свято він прийшов із солодкими подарунками та люб’язно допоміг у влаштуванні феєрверку. До організації фуршету, торта і салюту долучились з фінансового боку ГО «Твоє місто», ТЗоВ «Зірка» «Копичинецькі ковбаси» (співвласники Богоніс Павло і Круць Ігор), користувач нашого сайту Shtyk. Останній також є організатором літературного «Конкурсу Автора». На Дні народження сайту було вручено грошові подарунки його переможцям. А саме – 200 гривень отримала Мар’яна Кугубаєва у жанрі проза, а Юля отримала за свої вірші 50 гривень.

Проектор з музичною програмою і списком спонсорів

За даними афіші, початок вечірки припадає на 20.00 годину. Але почалось трохи пізніше, адже за денного світла не багато приходить люду. До початку свята кожен міг подивитися на сайт з проектора, який нам вже вкотре надає комп’ютерний клуб «kopy.com». А доступ до всесвітньої мережі Інтернет отримали завдяки підключенню по телефону. Але і проектор, і Інтернет не працював би без ноутбука, на якому цього вечора повноцінно працював DJ Пашко (тобто я). Перед концертом грала клубна музика, а основою вечірки стала лише україномовна музика.

Акустична "Калі-Юга"

О 22.00 на сцену вийшла популярна рок-група «Калі-Юга», але не в повному складі. Грали лише на ритм-гітарі(Петро Шпуляк) та соло-гітарі(Славік Ухач). Незвичне виконання нових і старих пісень приємно здивувало усіх фанатів, які вдячно аплодували музикантам стоячи (хоча і так всі стояли). Після привітань «Калі-Юги» слідували пісні Віктора Цоя, які вміло виконала на гітарі солістка ВІА «Спалах» Людмила Шпуляк.

Співає Людмила Шпуляк

Хедлайнером концерту став гість із м.Київ, реп-виконавець Ас Тар із гурту СенСар. Його програма була довшою, аніж в двох попередніх учасників. Багатьом читка Ас Тара дуже сподобалась і ще довго після вечірки наспівували його пісню «Fuck Off VovaZiLvova».

Ас Тар: "Fuck Off VovaZilVova"

Вдячні фанати і просто слухачі

Після концерту відбулась святкова дискотека, але вже не за ціною 3 гривні, а 4 грн. Такою вона стала завдяки тим умільцям, які розбили вікно. Як вже було написано вище, на дискотеці звучала лише україномовна музика у стилі kopychyntsi.com.ua . Загалом зібралось близько 150 молодих і старших людей. Свято продовжувалось до 00.30. В той час і пролунав салют до Дня народження порталу. Це була остання крапка публічного святкування.

Дискотека під українську музику

Чи сподобалась вам вечірка?

Ас Тар: Вечірка мені дуже сподобалась, хоча мені всьо сподобалось: і Копичинці, і вечірка, і атмосфера, яка панувала там. Сподобались люди, які були на вечірці і, напевно, головне, що мене там сприйняли. Я переживав як і кожен, коли виходить на сцену. Я переживав тому, бо знав, що тут нема такої великої реп-аудиторії для спокійного виступу. Знав, що це аудиторія, яка любить альтернативну музику, рок, Цоя в кінці кінців. Я переживав, чи мене там не засвистять і не закидають гнилими помідорами. Все-таки свято вдалося і я радий, що до нього долучився. Ще раз вітаю з річницею!!! Респект Копичинцям!

Knopa: Вечірка була просто кльова, незвичайна рідкісна музика дуже піднімала настрій. Ще веселив народ Київський виконавець,пісеньки про Вову зі Львова були дійсно прикольними. Думаю всім сподобалось.

Dyoma: Як на мене, то вечірка вдалась, незважаючи на "пацанчиків" які хотіли замовити пісню, розбите скло та ще декілька не приємних моментів. Ми нікого за руку не тягнули на вечірку, тому і музика, атмосфера вечірки була в такому дусі як того хотілось нам. Провівши вечірку, особисто я переконався в тому, що наших однодумців достатньо і як можна обходитись без російської попси, при цьому чудово відпочивши. А сама кількість людей яка прийшла (враховуючи всього 3 оголошення в місті) свідчить про те, що не такий вже наш народ поганий, як його малюють, і що та робота яку ми робимо все таки комусь потрібна… Дякую всім!

bigfan: І справді, вечірка вдалася на славу. Скажу неправду, що мені було байдуже, як святкуватиме місто нашу невеличку, але таку вагому дату. Я, як і всі організатори переживав, щоб все пройшло на найвищому рівні. І завдяки спільним зусиллям, завдяки безкорисливості та взаємодопомозі ми домоглися того, що свято прогриміло на велике УРА! Велике спасибі Тарасу (Ас Тар), дуже хороший, обдарований хлопець, респект. Вдячність Люді Шпуляк, дивуєшся, як в такої маленької дівчини стільки енергії і сміливості. Калі-Юга, Грабчик, Іра, Ліля, Маленька, Пашко, Дьома, всі просто супер і всім-всім, хто був причетний до свята, великий уклін.

попередня статтяІнновація
наступна статтяСтатистика відвідуваності сайту

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Копичинецька громада долу...

У ніч на 30 червня у Гадинківцях відбувся кінофестиваль Відкрита Ніч. Одночасно із Києвом та сотнею інших міст України та світу, кіномани нашої грома...

Розіграш фотосесії в Інст...

Нещодавно, на нашій сторінці в Instagram ми розіграли унікальну можливість - безкоштовну студійну фотосесію. Виконавши усі правила, перемогла у конку...

День Незалежності!

Дякуємо усім, хто розділив святкування 30-тої річниці Незалежності України із нами!Цьогорічне святкування розпочалось із проведення вже тради...