Головна Архів новин 2006-2018 Від редакції ФОТОСПЕКА розпочалась!!!

ФОТОСПЕКА розпочалась!!!

-

Від сьогодні на сайті вже з’явились перші роботи цього спекотного фотоконкурсу. Тож запрошуємо усіх взяти участь у конкурсі, а для цього слід ознайомитися з його умовами та інструкцією завантаження світлин самотужки. За перебігом подій ФОТОСПЕКИ ви маєте змогу стежити у відповідному розділі, що знаходиться унизу головного меню сайту. Також є приємна новина для фотомайстрів і любителів, які живуть без Інтернету: комп’ютерний клуб kopy.com пропонує безкоштовно завантажити ваші світлини на ФОТОСПЕКУ. Про умови фотоконкурсу – далі.

Умови фотоконкурсу „Фотоспека”

1. Фотоконкурс триває з 15 червня по 25 липня 2008 року.
2. Розмір фотографій, котрі публікуються, мають бути від 640*420 до 800*600 пікселів.
3. Публікація фотографій здійснюється лише так, як описано в інструкції. Після надсилання фотографії на сервер, адміністрація сайту залишає за собою право на модерацію фото. Якщо фото не суперечить нормам загальнолюдської моралі, то робота допускається до конкурсу. Час модерації – до 1 доби з часу завантаження фото. Ті, хто не має доступу до Інтернет, можуть відправити свої фото на конкурс в комп’ютерному клубі kopy.com БЕЗКОШТОВНО!
4. До участі в конкурсі допускаються виключно цифрові фото. Бажаним є заповнення в полі „Опис” технічної характеристики про фото – фотоапарат, яким було, зроблено фото, місце зйомки, програму, яка використовувалась при обробці, налаштування фотоапарату, EXIF дані і т.п.
5. Участь в конкурсі беруть лише 3 фото в добу, що були першими прислані одним автором.
6. У випадку перемоги у конкурсі чи здобуття призового місця, користувач зобов’язаний надати адміністрації сайту фото у великій роздільній якості (здатності) бажано з EXIF. Це необхідно для того щоб попередити плагіат та переконатись у авторстві. Якщо ж користувач протягом 3 діб після закінчення конкурсу не надає дане фото, перемога присуджується іншій людині, котра зайняла нижче місце. Наприклад, якщо користувач здобув 1 місце, проте не надав фото, 1 місце присуджується користувачу який здобув 2 місце і т.д.
7. Автор фотографій публікує свої роботи ЛИШЕ у тому випадку, коли він згідний із вищенаведеними правилами та умовами конкурсу.
8. У випадку порушення правил та умов конкурсу адміністрація сайту залишає за собою право дискваліфікувати фото або автора.
9. За позаконкурсною програмою можуть бути надіслані фото членів журі, котрі не підлягають оцінюванню.

Принцип оцінювання

1. Оцінка фотографій здійснюється в двох номінаціях – 1) найкращі фото на думку користувачів, 2) найкращі фото на думку журі, і як додаткова номінація – найкраще фото на думку адміністрації сайту. На конкурсі діє 5-ти бальна система оцінювання.
2. Право голосування на конкурсі мають як журі так і ЗАРЕЄСТРОВАНІ користувачі. Оцінки виставлені незареєстрованими користувачами не враховуються.
3. Принцип оцінювання полягає в такому:
– найкращі фото на думку журі оцінюються лише колегією журі, сума балів від журі, поділена на кількість оцінок;
– найкращі фото на думку користувачів оцінюються лише зареєстрованими користувачами, сума балів від зареєстрованих користувачів, поділена на кількість оцінок;
– найкраще фото на думку адміністраторів сайту буде оголошене в кінці фото конкурсу. Результат оскарженню не підлягає.
4. Оцінки від користувачів сайту зараховується ЛИШЕ в тому випадку, коли ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ користувач авторизувався на сайті і написав відгук про фотографію (у вигляді коментаря) та поставив оцінку (!!!В КОМЕНТАРЯХ!!!) Оцінки, виставлені за допомогою компонента-галереї (із зірочками) НЕ ВРАХОВУЮТЬСЯ. І просьба оцінювати об’єктивно, брати до уваги цікавість сюжету, виконання, оригінальність, а не „кумівство”, „сусідство” і т.п. речі які є не допустимі в мистецтві.
5. Журі в конкурсі є користувачі: terry_usa, kopycom, НечайМічурін, Picasso та Дьома. У випадку включення когось у склад журі буде повідомлено додатково на головній сторінці сайту.

Призи

Призовий фонд – секрет, проте обіцяємо класні, корисні призи…

Пашкоhttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Чемпіону з Копичинець пот...

В березні цього року, ми писали про спортсменів з Копичинець, що захищають честь Копичинецької громади з пауерліфтингу (силовий вид спорту, коли спор...

Копичинецькі пауерліфтери...

Пауерліфтинг - це силовий вид спорту, коли спортсмен долає вагу. До нього входять три основні вправи: присідання зі штангою на плечах, жим штанги леж...

У Копичинцях смертельне Д...

Відділ комунікації поліції Тернопільської області повідомляє, що 24 липня 2019 року близько 18:30 водій невідомого автомобіля збив велосипедиста і з ...