30 C
Kopychyntsi
сьогодні 25.06.2022

Ура! Прийшла зима!

-

Як і передбачалось, у ці дні по всій території Україні мав випасти передноворічний сніг. У Копичинцях велика подія справдилась. Після обіду сніг із швидкістю близько 15 м/с почав застеляти дороги та будинки зимовою периною. Крім того, метереологічний прогноз, що знаходиться на сайті, також не помилився.

Цього атмосферного явища Копичинці чекали дуже довго. Та й не тільки наше містечко на нього чекало. Адже, насуваються новорічні свята, Різдво, а головного атрибуту святкувань не вистачає. Ще в кінці жовтня випав перший сніг і одразу всі повелись на те, що триватиме так надовго. Та небесна канцелярія дозволила собі трішки поглузувати з нас. То дощу підкидала, то туману, то взагалі незрозумілої погоди підсипала.

І ось тільки зараз, всупереч скарг невдоволених природою мешканців, прогнозів бабок-ворожбиток, природа показала свою справжню міць. І хоч на календарі подія „видачі снігу” мала б здійснитися завтра (26 грудня), а сніг уже тонким шаром вкриває посірілу поверхню.
 
Не викидаємо версію, що причиною зміни дати снігопаду є святкування католицького Різдва. Приєднуємось до привітань усього католицького світу.  
 
Душа радіє, що під снігом сховається весь бруд, який встиг нашаруватись у місті за останні роки. У парках сховаються під білим тлом пляшки від пива, горілки та інша склотара. Нічлаву вкриє твердий лід, сховавши під себе усю заразу, що не дає вільно дихати. Переваги зими очевидні.
 
Що говорять на це мешканці міста? Незадоволень з їхнього боку також немало. Наприклад, так реагує на початок снігопаду Ліліана:
 
„Я чекала на сніг дуже довго. І тепер щаслива, що він, нарешті, випав. Справді, той бруд в місті, що оточує нас, вбиває. Ситуацію на мить ховає тільки природна стихія. Не знаю, чим думає влада, і що вони взагалі собі думають. У парках купа сміття, у Нічлаві також купа всякої гидоти. Якщо мешканці несвідомі, то ж влада розумна: має щось толкове зробити для міста, навести порядок. Але, недарма кажуть: ”Який народ, така і влада”…”
Така реакція мешканців не випадкова. І тільки сніг ховає велике розчарування. Можемо природі подякувати за великий новорічний подарунок. Тему продовжувати можні і надалі. Але, так як наближаються новорічні свята, то на мить забудемо усі негаразди. Із вдячністю та великою любов’ю разом зустрінемо Новий 2007 Рік та Різдво Христове!  

попередня статтяДе взяти гірлянди?
наступна статтяУ кінотеатрі – Регрес (зима 2006)
Тарас Демчукhttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Копичинецькі продюсери фі...

А чи знали ви, що у нас є своє кіно? Мистецьке Збіговисько Delirium презентувало 8 коротких фільмів на історичну тематику, які зняли протягом останнь...

Навчальний семінар від Ір...

Padraig Purcell провів тренінг у Копичинцях. Організатор Арсен Келічавий, директор з розвитку ВГО Поруч.

Битва поколінь

В Україні “сезон” зустрічі шкільних друзів, зазвичай, відбуваються доволі однотипно. Випускники минулих років зустрічаються між собою та зі своїми вч...