30 C
Kopychyntsi
сьогодні 16.04.2024
Архів новин 2006-2018СуспільствоДень бібліотеки для садочока "Барвінок"

День бібліотеки для садочока “Барвінок”

-

3 квітня 2014 року відбувся черговий День бібліотеки для садочока "Барвінок". Копичинецька міська бібліотека для дітей гостинно приймала групу "Сонечко" зі своєю вихователькою Бабій Л.Г. 

Діти дізнались про те, що 2 квітня Всесвітній день дитячої книги, також що цього ж дня народився відомий казкар Г.-Х. Андерсен, книги якого є в бібліотеці в достатній кількості.

Також згадали про те, що 2014 рік – Рік Тараса Григоровича Шевченка, про якого вони вже знають і декламують напам’ять його вірші.

А ще дізнались про те, що 7 квітня – Всесвітній день здоров’я. Пригадали яких правил потрібно дотримуватись, щоб бути здоровим і сильним, продемонстрували вправи, які вони виконують у садочку.

Самим цікавим етапом екскурсії став комп’ютерний зал бібліотеки, тут вони з задоволенням переглянули улюблений дітьми мультик "Маша і ведмідь".

На завершення переглянули книги з книжкової полички "Здоровим бути модно". Діти отримали велике задоволення від екскурсії, пообіцяли прийти ще.

Гусятинська ЦБСhttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Неймовірна історія зустрі...

Сучасна історія дружби з піаністом Славоміром Добжанським почалася у січні 2019 року. Тоді, ми з Андрієм Патолою вирішили звернутися у службу підтрим...

ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНИЙ ВИ...

У Копичинецькій Громаді відбувся військово – патріотичний вишкіл «Юний патріот» присвячений до Дня захисника та захисниці України та Дня українського...

Михайло Мимрик та його шк...

У Копичинецькій гімназії діє ансамбль «Надія», який нещодавно отримував Гран-прі на конкурсі «Феєрія талантів». Нам вдалось поспілкуватись з керівник...