30 C
Kopychyntsi
сьогодні 17.07.2024
Архів новин 2006-2018СуспільствоОстанній дзвоник в школі-гімназії

Останній дзвоник в школі-гімназії

-

Останній дзвоник у навчально-виховному комплексі „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія” розпочався жваво і проходив так само динамічно. За півтори години свята педагогічний колектив нагородив найуспішніших учнів, перевів у наступні класи решту школярів і допустив до складання іспитів цьогорічних випускників школи. Про все детальніше дивіться у фоторепортажі з останнього дзвоника НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія"

У навчально-виховному комплексі „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія” школярі вітали закінчення навчання словами "Здрастуй, любе літечко". Шкільне подвір’я було прикрашене, окрім напису, іншими декораціями: стрічками, паперовими дзвониками і повітряними кульками. Останні після закінчення свята наймолодші учні пустили летіти високо в небо, тим самим стали провісниками початку літа.

Останній дзвоник у НВК „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія” розпочався о 9.30 год., але навіть з раненька сонце вже добряче дошкуляло маленьким школярів, яким нікуди було сховатися у тінь. Дуже приємна традиція у першої школи міста Копичинці: тут вже протягом років заведено одягати на останній чи перший дзвоник вишиване вбрання. Як бачимо на попередній світлині, діти якраз одягнені у національному строї.


 

Звучить національний гімн України – "Ще не вмерла України", як традиційний початок свята останнього дзвоника. На фото заступник директора Гутор Д. (ліворуч), директор школи Білик О. (посередині) і одна з ведучих свята Лаврушко Т. (праворуч).


 
Винесення державного прапора України

 

 

 

Діти – цвіт нації!

 


 

Директор, Білик Ольга Іванівна, нагородила найуспішних учнів школи-гімназії похвальними листами, грамотами та грошовими преміями, а таких учнів-відмінників було чимало.


 

На свято останнього дзвоника запросили й вчителів-пенсіонерів, зокрема попереднього директора цієї школи Зарембського Богдана (на фото праворуч)


 
Співають наймолодші таланти школи-гімназії

 


 
А тим часом діти, котрим було нецікаво дивитися на свято, робили фізичні вправи на брусах 🙂

 


 
А так радіє закінченню навчального року третьокласник 🙂

 


 
Цьогорічним випускникам школи-гімназії якось не до свята останнього дзвоника, бо на них попереду ще чекають випускні та вступні іспити.
Спонсор допису: У вас є власний будинок і ви прагнете його модернізувати? Для вас існує Насос Aiken MSP-125/0,40-1. Дренажные насосы. котрі вам пригодяться

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Копичинецька ОТГ через 10...

Найвища точка громади сягає 400 метрів. Найнижча - 280 метрів.

Кубок громади – 2020: виз...

1 серпня на стадіоні біля Нічлави відбувся турнір з футболу “Кубок Громади – 2020”. Цьогоріч у ньому взяли участь 11 місцевих команд з Копичинецької ...

ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНИЙ ВИ...

У Копичинецькій Громаді відбувся військово – патріотичний вишкіл «Юний патріот» присвячений до Дня захисника та захисниці України та Дня українського...