30 C
Kopychyntsi
сьогодні 11.12.2023
Архів новин 2006-2018СуспільствоОбличчя зі старої фотографії

Обличчя зі старої фотографії

-

Неможливо зупинити час. Час немає виразної форми, його не можна заховати у кишеню. Лише згорток паперу у вигляді винайденої людиною фотографії здатен зберегти краплину часу. Фотографія — це спроба людини зупинити час. Фотографи — це ті люди, які зупиняють час, залишаючи фотографії в серцях людей вічно. Я зараз говорю про справжніх професіоналів.

 

Саме зупинена мить змінила моє життя. Я натрапив на неї в газеті. Тоді я ще був восьмикласником звичайної загальноосвітньої школи і уявлення не мав, що через кілька років я сам зможу зупиняти миттєвості навколишнього світу.

Це була фотографія дівчинки, яка боролася з вродженою тяжкою хворобою. Ви, напевно, здивуєтесь чому цю світлину я взяв в основу написання моєї розповіді.

Мене вразила її фантастична усмішка! В її очах я знайшов непереборне бажання жити і бути здоровою та щасливою. Дівчинка дарувала радість, хоча і не безтурботну. Тішила, бадьорила, допомагала забути зайве і неважливе. Спонукала вірити, бо сама вірила в світле майбутнє. Мріяла, і я мріяв разом з нею. Правду казали древні філософи: ”Тільки той по справжньому цінує життя, хто хоча б раз був на межі.”

Дівчина з фотографії знала справжню ціну життя. Вона не раз була на межі. Смерті не потрібно боятися, але біймося не жити. Не жити, а існувати. Не жити, а спати. Розкриймо очі ширше, викиньмо зло із серця. Кохайте тих, хто поруч з вами, якщо ви не можете кохати тих, кого вам б хотілось. Все мені сказала красуня-дівчина з фотографії. ЇЇ обличчя мені із серця не стерти.

На жаль, я не зберіг газету з фотокарткою. Тоді, я не зрозумів всього сакрального змісту, який там був закладений. Згодом зрозумів і сам став ловити миті. Часом вони зображують набагато довші проміжки часу, ніж ми думаємо. Роки, століття, цілі епохи з’являються в нашій уяві. Інколи не з’являються. Допомагає слово. Підпис, ремарка чи ціла стаття. Головне—не бути глухим і сліпим до істини.

Головне — це знайти істину, як її знайшла дівчина з старої фотографії.

Спонсор допису: Цікавитесь унікальним дизайном вашого будинку чи квартири? Для вас будуть цікаві ламбрекены котрі є дуже хорошим рішенням

попередня статтяСвяте Водохреща
наступна статтяРіздвяна дискотека
Тарас Пасимокhttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Копичинецька Громада!

Промо відео нашої Громади. Завітайте та співпрацюйте із нами!https://www.youtube.com/watch?v=PFf_s3xid6g

Якщо спалювати суху траву...

Маємо в Україні погану звичку палити суху траву та бадилля, а потім цим дихати. Але чи знали ви, що за пожежами ведеться моніторинг з космосу? Існує ...

ТРЕНІНГ ІЗ ПРОЄКТНОГО МЕН...

Минулих вихідних у Копичинцях відбувся тренінг із проєктного менеджменту.Учасники отримали якісні практичні та теоретичні знання із написання гра...