30 C
Kopychyntsi
сьогодні 26.05.2024
Архів новин 2006-2018СуспільствоНизький уклін за ваш талант

Низький уклін за ваш талант

-

 Конкурс «Мистецтво бути вчителем-2» завершився. Минулої середи в прес-клубі газети «Вільне життя плюс» відбулося нагородження переможців. Грамоти й дарунки спільно з «ВЖ плюс» вручав голова журі начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Іван Григорович Запорожан. Він відзначив, що всі конкурсанти були настільки креативними, точними та вичерпними в своїх відповідях, що визначити кращих було дуже важко. Тож вирішили нагородити кожного з учасників.

Отож, перше місце розділили вчитель-логопед НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 — гімназія», що в Копичинцях Гусятинського району, Леся Ярославівна Кравець, вчителі фізики і математики Завалівської ЗОШ, що на Підгаєччині, Володимир Ярославович Чистух та обласної комунальної експериментальної комплексної школи мистецтв Володимир Степанович Похонський.

 

Друге місце посіли завідувачка Чортківського дитячого навчального закладу №1 Раїса Володимирівна Обшарська, вчителі іноземної мови з Долини Теребовлянського району Оксана Максимівна Польова, інформатики Більче-Золотецької ЗОШ Борщівського району Ольга Володимирівна Матійчук і керівник гуртків Гусятинського районного центру дитячо-юнацької творчості Світлана Богданівна Нестерович.

Третє місце здобули заступник директора з навчально-виховної роботи Тернопільського НВК №1 Галина Павлівна Федун, практичний психолог Хоростківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, що на Гусятинщині, Ганна Степанівна Верес, вчителі фізики Більче-Золотецької ЗОШ Борщівського району Ганна Іванівна Козак, початкових класів Нараївської ЗОШ Бережанського району Ольга Михайлівна Ребрик, англійської мови Тернопільської СШ №5 з поглибленим вивченням іноземної мови Галина Андріївна Демкович, а також вчитель-пенсіонер із Лисичинців Підволочиського району Євгенія Григорівна Коваль. Завоювали «срібло» й учителі трудового навчання Вілійської ЗОШ Шумського району Володимир Миколайович Михальчук, Торської ЗОШ Заліщицького району В. І. Гачок та зі Смолянки Тернопільського — Т. В. Римар. Однак вони на свято, на жаль, не прибули. Усі переможці отримали грамоти й добірки книг Видавничого дому «Вільне життя».

Особливим цей день був для Галини Павлівни Федун. Студентки другого курсу Інституту мистецтв Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка Галина Майор і технічного коледжу Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя Ольга Хомин привітали її з днем народження піснею. Обдарували щедро мисткині музичними дарунками і кожного з учасників конкурсу.

У другій частині свята за круглим, родинним столом педагоги обговорили проект етичного кодексу та його роль у діяльності вчителя (детальніше — в одному з наступних номерів «ВЖ плюс»), а також особливості нової вступної кампанії. Деталі роз’яснював заступник директора обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти з питань зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти Юрій Чеславович Шайнюк.

Велике спасибі усім педагогам, котрі взяли участь у конкурсі та довели: вчитель — це той, чиє серце сповнене любові до дітей, прагнення зробити цей світ кращим. І то найвище мистецтво! Низький уклін вам, шановні конкурсанти, за досконале володіння мистецтвом бути вчителем.

Наталя ЧОРНА.

Фото Анни ЗОЛОТНЮК.

«Вільне життя плюс», №86 (15302) від 02.11.2011 р.

Спонсор допису: Бажаєте змінити місто проживання? Тоді вам слід подумати про недвижимость і співставити різні факти

Вільне життяhttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Копичинецьку громаду об‘є...

Ми знаходимось у потенційно екологічній зоні, подалі від промислових гігантів. Однак, наша громада потопає у стихійному смітті, яким ми дихаємо та п'...

ЗУСТРІЧ З ОСТАПОМ ДРОЗДОВ...

Сьогодні відбулась зустріч - діалог із Остапом Дроздовим у Копичинецькій бібліотеці для дорослих. Говорили не про прості буденні речі, а про самоіден...

В Копичинцях відбувся фут...

24-го серпня у суботу відбувся футбольний турнір “Кубок Громади”. Участь взяли шість команд. Переможці – команда “Надія 1999”, друге місце “Кутець”, ...